Gamze Hamuluoğlu : “2024’ün İlk Yari Yili Haziran’a Kadar Olan Dönem Biraz Zor Geçecek”

Gamze Hamuluoğlu : “2024’ün İlk Yari Yili Haziran’a Kadar  Olan Dönem Biraz Zor Geçecek” Gamze Hamuluoğlu : “2024’ün İlk Yari Yili Haziran’a Kadar Olan Dönem Biraz Zor Geçecek”

Karma Astrolog Ve Bilinçalti Okült Enerji-Ruhsal Şifa Danişmani Gamze Hamuluoğlu, 2024 Yili Öngörülerini Klass’a Anlatti Karma Astrolog ve Bilinçaltı Okült Enerji-Ruhsal Şifa Danışmanı Gamze Hamuluoğlu, 10 yıldır burç yorumları ve astrolojiye dair anlattıklarıyla öne çıkıyor. Biyoenerji, spiritüel danışmanlık, enerji çalışmaları, astroloji ileri seviye, temel seviye gibi 11 farklı dalda aldığı eğitimlerle danışanlarına hizmet sunan Hamuluoğlu, 2024 yılının ilk yarısının sıkıntılı geçeceğini belirtiyor. 2024 yılına dair öngörülerini dile getiren başarılı astrolog, para piyasalarına dikkat edilmesi gerektiğini ve çok büyük depremler beklemediğinin altını çizerken, 2024 yılının en şanslı burçlarını da Klass okuyucularıyla paylaştı. Gamze Hamuluoğlu ile 2024 yılı burç analizlerini ve 2024 yılı öngörülerini Klass okurları için Fairmont Quasar İstanbul’un muhteşem atmosferinde konuştuk.  

Gamze Hanım, sizi okuyucularımız için biraz daha yakından tanıyabilir miyiz?
Karma astroloğum. 10 yıldır profesyonel olarak astronomi ile ilgileniyorum. Rezzan Kiraz’dan aldım eğitimimi. Ayrıca iki tane kitap yazdım ve yayınladım. Biyoenerji, spiritüel danışmanlık, enerji çalışmaları, astroloji ileri seviye, temel seviye gibi 11 tane farklı dallarda eğitim aldım ve şu anda da eğitimime devam ediyorum. Çünkü öğrenmenin ve bilimin sonu yok. Sürekli kendini geliştirmek durumundasın. Astroloji çok derin bir konu. Yani ilim diyebiliriz buna. O ilmin içerisindeki detayları ne kadar çok öğrenirsen karşı tarafa o kadar güzel danışmanlık verebilirsin.


Gamze hanım, size herkesin merak ettiği bir soruyu sormak istiyoruz. 2024 yılında bizleri neler bekliyor?
Öncelikle ilk yarı yıldan bahsetmek istiyorum. 2024 yılı ekonomik anlamda 2023 gibi aynı şekilde devam edecek. Fakat 2024’ün ilk yarısından yani Mayıs’tan sonra daha çok sakinlik, daha çok durgunluk ve daha çok dengeye gelecek. İlk yarısında biraz dengesizlikler olabilir, Dolar ve euroda bir iniş çıkış yaşanabilir. Fakat mayıs ve haziran aylarında daha çok dengeye geleceğini söyleyebilirim.

Bir ekonomik kriz öngörünüz var mı?
Çok büyük firmalar küçülmeye gidebilir. Onun haricinde bankaydı, krediydi, kredi çekmeydi, borçlu alacaktı vesaire ile ilgili sıkıntılı süreçler yaşanabilir. Özellikle büyük hedefler peşinde koşan insanlar için biraz sarsıcı geçeceğini söyleyebilirim ilk yarı yılın. İlk yarıdan sonra bir çok gündemler dengeye gelecek özellikle değişim süreci yaşayacağız.
Depremlerle alakalı yorumunuzu da
alabilir miyiz?

Depremle alakalı ufak tefek sarsıntılar olacak ama çok büyük bir deprem 2024 yılında beklemiyorum. Altyapısı olmayan binalar bu ufak sarsıntılarda zarar görebilir. Ama Hatay depremi gibi büyük depremler gökyüzü etkisi vermiyor.

 ‘2024 YILININ EN ŞANSLI BURÇLARI
 BOĞA BURCU, AKREP BURCU, KOVA
 BURCU VE BALIK BURCU OLACAK’
2024 yılının şanslı burçları nelerdir?
2024 yılının en şanslı burçları boğa burcu, akrep burcu, kova burcu ve balık burcu olacak. Çünkü artık döngü değişti. Bu yeni döngüde de boğalar, akrepler çok büyük sınavlardan geçti. Özellikle son 11 yıldır. Şimdi onlar artık rahatlama devrine geçecekler. Daha çok hak edişler alacağı bir döneme girecekler.

2024 yılında nelere daha çok
dikkat etmeliyiz?

2024 yılında en çok para piyasalarına dikkat etmeliyiz. İş değiştirmemeye gayret gösterelim. Biraz daha sabırlı olup özen göstermeye dikkat etmemiz gerekiyor. Çünkü Satürn transiti bize biraz tembellik verecek 2024 yılında. Canım istemiyor, keyfim yok, uyku modu, duygusal mod, depresyon, bunalım gibi etkiler olabileceği için bunun üzerine gidilmesi gereken bir sürece gireceğiz. Özellikle mayıs ayına kadar. Mayıs ayından sonra biraz daha rahatlayacağız. 2024’ün ilk yarı yılı biraz zor geçecek.2024’TE BURÇLARI
NELER BEKLİYOR?

Koç: Aile içerisinde tatsızlıklar olabilir. Bununla ilgili bir çözümleme sürecine girecek ve sorunları onarma yönünde etki edecek yılın ilk yarısında. Ama ilk yarısından sonra sosyal hayatı, çalışma hayatı, iş arkadaşlıkları ile ilgili detoks ve yenilenme olacak.
Boğa: Aşk ilişkisinde şanslı olacak ve parayla ilgili hak edişleri olacak. İş ve kariyer anlamında da yükseliş yaşayacak.
İkizler: İlişkilerinde evlenme teklifi alabilir. Yeni bir hayat onları bekliyor olacak. Özellikle mayıs ve haziran aylarından sonra evlilikle ilgili güzel enerjileri olacak.
Yengeç: Maddi ve finans konularında yenilikler yapabilirler. Yeni iş, yeni bir dönem olacak onlar için. Belki yeni bir iş yeri açabilirler. Yılın ilk yarısından sonra da sağlıklarıyla ilgili şifalanma dönemine girecekler.
Aslan: İlk yarı yıl maddi olarak biraz çaba sarf edecekleri bir dönem olacak. Fakat borçlanma, alacak verecek durumlarına dikkat etmesi gerekiyor. Aile durumlarında çözümsel odaklı olacaklar.
Başak: Sağlığını şifalandıracak, miras gibi korunmaları varsa hak edişleri olacaktır parayla ilgili. Düzen değişikliği yaşayabilirler.
Terazi: İlişkileri ile ilgili detoks süreci olacak. Ve bu onlara çok iyi gelecek. İş ve kariyer alanlarında da yenilik yapacaklardır.
Akrep: En şanslı burçlardan. Artık döngüsünü bıraktığı için yeni bir döngüye girecek. Aile, düzen, ev, yuva konularıyla ilgili bir düzenleme olacak. 
Yay: Bu yıl özellikle yılın ilk yarısı parayla ilgili yaptığı yatırımların karşılığında güzel etkileri olabilir. Fakat rekabetten uzak durmalarını tavsiye ederim.
Oğlak: Evlilik, düzen, aşk ilişkisi, yuva, çocuklarla ilgili yenilikler yapmak isteyebilirler.
Ve iş ve kariyer alanlarında da eskiyi bırakıp yeni bir sayfa açmak isteyebilirler.
Kova: Son 16 yılda sıkıntılı bir süreç yaşadığı için şu anda artık hem maddi anlamda hem manevi anlamda da hak edişlere gidecek. Daha çok kariyer, iş, para kaynaklı olacak ve kendilerini yükseltecekler. Aşk ve evlilik konularında da yılın ilk yarısından sonra güzel etkileri olacaktır. Evlenmeyi isteyen kova burçları da aniden evlenebilir.
Balık: Sağlığını şifalandıracak ve sağlığını şifalandırdıktan sonra da sosyal hayatını genişletecek. Daha çok spor gibi, fiziksel ihtiyaçlarına şifalanma etkisini verecektir bu yıl. Yani kendilerini, tarzını komple değiştirme etkisi verecek 2024 balık burçlarına. Satürn transitinde etkilendiği için sorumlulukları artabilir ama bu sorumlulukların içerisinde de hak edişleri olabilir.