Formunun Sırrı: Pilates

Formunun Sırrı: Pilates Formunun Sırrı: Pilates

Model ve Sunucu Ebru Şallı düzgün fiziği ve güzelliği ile her zaman dikkatleri üzerine çeken bir isim. Ünlü mankenin formunun sırrı ise ona uluslararası bir ün kazandıran pilates eğitmenliği. Yayınladığı pilates videoları ile birçok kişiyi formuna kavuşturan Ebru Şallı sağlıklı kalmak adına ise kahvaltı öğününe büyük bir önem veriyor.  

1995 yılında Queen of Turkey yarışmasında birinci seçilen, güzelliği sayesinde çok genç yaşlarda fotomodellik yapmaya başlayan Ebru Şallı aynı zamanda oyuncu ve kitap yazarı. Sosyal medyada paylaştığı fotoğrafları binlerce beğeni ve yorum alan ünlü manken bir yaşam tarzı haline getirdiği pilates sayesinde her zaman ince ve atletik bir vücuda sahip. Ünlü isim bu konuda “Ebru Şallı ile Pilates” adında bir kitap da yayınladı. Çektiği pilates eğitim videoları yurt dışında da izlenen ve bu konuda uluslararası bir üne de kavuşan Ebru Şallı sportif yaşam tarzına önem verdiği kadar sağlıklı beslenmeye de dikkat ediyor.

GÜNÜN İLK ÖĞÜNÜ OLAN KAHVALTIYI HİÇBİR ZAMAN ATLAMIYOR
Güne güzel başlamanın iyi hissetmek ve iyi görünmek adına çok önemli olduğunu söyleyen Ebru Şallı günün ilk öğünü olan kahvaltıyı hiçbir zaman atlamıyor ve kahvaltı sofrasında her zaman organik ürünler bulunduruyor. Takipçilerine de bu konuda sık sık tavsiyelerde bulunan ünlü model, güne limonlu su, pembe greyfurt suyu gibi detokslarla ve protein yönünden zengin gıdalarla başlamayı öneriyor. Bunların yanı sıra uzun yıllar hayvansal gıda tüketmeyen Ebru Şallı protein açığını bitkisel gıdalardan karşılıyor. Taze sebze ve bakliyatları da sofrasından eksik etmeyen ünlü manken, güzel görünmenin ve zayıf kalmanın sırlarını bundan sonra yeni açtığı YouTube kanalında da sevenleriyle paylaşmaya devam ediyor.


 

Ebru Şallı