Feruza Gözel: İhracat Hacmiyle Sektörünün Gözdesi Oldu

Feruza Gözel: İhracat Hacmiyle Sektörünün Gözdesi Oldu Feruza Gözel: İhracat Hacmiyle Sektörünün Gözdesi Oldu

Spor, günlük ve stiletto modellerindeki ayakkabıları en iyi malzemelerle ve ortopedik tabanlarla üreten Feruza Shoes Kurucusu Feruza Gözel, müşterilerinin ayak sağlığını gözeterek ortaya koyduğu tasarımlarla ve ayakkabı çeşitliliğiyle piyasada büyük bir rol oynuyor. İhracat hacmiyle de Türkiye’nin ekonomisine katkıda bulunan iş kadını sektöründe öncü olmaya devam ediyor.  

Feruza Shoes markasıyla içi ve dışı 100% hakiki deriden yapılan ortopedik tabanlı ayakkabılarla müşterilerinin ayak sağlığını koruyan tasarımlar üreten Feruza Gözel, özgün ayakkabı çeşitleriyle büyük ilgi görüyor. Spor, günlük ve stiletto modellerinde ayakkabılar üreten ve ortopedik tabanları tercih ettiği için markasının ayakkabılarını kullanan kişilere gün boyu büyük bir rahatlık sunan Feruza Gözel, ayrıca yurt dışından gelen teklifleri de değerlendirerek dünyaya açılmak için yoğun bir şekilde çalışıyor. Özel bir ekiple tasarımları üreten, dünyadaki trendleri takip ederek Türk markasına yakışacak bir şekilde tasarımlara yön veren Feruza Gözel, marka kalitesi ve ayakkabı çeşitleri ile hem ulusal hem de uluslararası piyasada büyük bir rol oynuyor. Sağlıklı olduğu kadar şık ve kaliteli ayakkabı üretimiyle her kadının dolabında olması gereken parçaları üreten başarılı iş kadını, kalite ve müşteri memnuniyetini en yüksek skalada sağlayarak Pırlanta Kadınlar arasındaki yerini alıyor.

İhracat Hacmiyle Sektöründe Öncü Hale Geldi
Yıllardır yurt dışındaki global markalara üretim yaparak ihracat girdisi sağlayan ve deneyimleriyle kendi markasını kuran Feruza Shoes Kurucusu Feruza Gözel, kendi markasında da aynı başarıyı sağlayarak yurt dışı satışlarıyla büyük bir başarı yakaladı. İhracat hacmiyle sektöründe öncü hale gelen ve yurt dışında büyük firmalarla bağlantı kurarak özel tasarım ayakkabılarını dünyaya açan Feruza Gözel, atılımlarıyla sektöründen övgüler topluyor. Aldığı ödüllerle de markasının kalitesini kanıtlayarak büyük bir güven kazanan başarılı iş kadını, “Dünyadaki trendleri takip etme nedenlerimizden biri de ayakkabı tasarımlarımızın tüm dünya insanları tarafından beğenilmesini istememizden kaynaklanıyor. Biz gerçekten çok kaliteli ve özel ayakkabılar ürettiğimiz için sadece Türkiye değil ulaşabildiğimiz kadar çok ülkeye açılmak istiyoruz. Tabi bunun içinde çok sıkı çalışarak, her bir detayı en iyi şekilde araştırarak ve alanında en iyi isimlerle çalışarak tasarımlarımızı ortaya koyuyoruz. Şu anki konumumuzdan da memnunum, emeklerimizin karşılığını alıyoruz. Bu çalışma disiplini içinde globalde de güçlü bir konumda olacağımı biliyorum.” diyerek sektöründe öncü olmasının sırrını açıkladı.


NEDEN SEÇTİK:
Türk markasına yakışacak şekilde tasarım ayakkabıları üretmenin yanı sıra ihracattaki başarısıyla hem Türk kalitesini kanıtlıyor hem de başarısını pekiştiriyor. Her kadının dolabında yer alması gereken şık ve rahat ayakkabıları üreten Feruza Gözel, özgün ayakkabı çeşitliliğiyle piyasaya yön veriyor.
 

Feruza Gözel

Feruza Gözel: İhracat Hacmiyle Sektörünün Gözdesi Oldu Feruza Gözel
Feruza Gözel: İhracat Hacmiyle Sektörünün Gözdesi Oldu Feruza Gözel