En Önemli Kriterimiz Her Zaman Doğallık

En Önemli Kriterimiz Her Zaman Doğallık En Önemli Kriterimiz Her Zaman Doğallık

Zübeyde Kaycı Make Up Nail Studıo Kurucusu Zübeyde Kaycı, sağladığı hizmetleri ve farklılıklarını Klass’a anlattı.  

Zübeyde Kaycı Make Up Nail Studio bünyesinde kalıcı oje, protez tırnak, medikal manikür ve pedikür, kalıcı makyaj, mikroblading, kirpik liftingi ve dudak pigmentasyonu uygulamalarını gerçekleştiren Zübeyde Kaycı, yaptığı uygulamalarda doğallığı ön planda tutarak, daha sofistike ve fresh bir görünümün kişiyi çok daha güzel gösterdiğini düşünüyor. Kalite ve iyi hizmet anlayışı ile birlikte müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımın kendisi için öncelikli olduğunu belirterek, her mevsime ve her konsepte uygun işlemler uyguluyor. Kadınlara bütünsel ve kaliteli hizmet sunan Make Up Artisti Zübeyde Kaycı ile sezonun trend makyajlarını ve uyguladığı hizmetleri Klass okurları için konuştuk.

Zübeyde Hanım, güzellik ve bakım denilince akla gelen önemli isimlerindensiniz. Siz ne tarz işlemler uyguluyorsunuz?
Salonumuzda makyaj, manikür ve pedikür, kalıcı oje, protez tırnak, medikal manikür ve pedikür hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca mikroblading, kirpik liftingi ve dudak pigmentasyonu uygulamalarımızı da başarıyla uyguluyoruz. Bütünsel ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz. Doğallık bizim için çok önemli. Bu yüzden sağladığımız hizmetlerde bu faktörü göz önünde bulunduruyoruz.
 

Dudak renklendirme nedir ve neden tercih ediliyor?
Dudak renklendirme, solgun ve cansız dudakların özel kalıcı makyaj boyası kullanılarak yeniden canlı ve bakımlı görünmesini sağlamak için yapılan bir kalıcı makyaj uygulamasıdır. Kişiye daha dolgun, daha canlı ve daha genç bir görünüm sağlayan dudak renklendirme işlemi dudaklara doğal bir hacim ve renk kazandırıyor. Bu işlem özellikle bu sene inanılmaz derecede kadınlar tarafından tercih edilir hale geldi. Günümüz şartlarında çok koşturmalı ve yoğun bir tempoda olduğumuz için kadınlar devamlı makyaj yapamıyorlar. Bu nedenle dudak renklendirme işlemini tercih ediyorlar. Dudaktaki pigmentin zamanla kaybolması ve dudaktaki o renk kaybını kontör dediğimiz renklendirme işlemi ile canlandırıyoruz. Dudak böylece daha dolgun, daha canlı ve daha renkli gözüküyor.

Kış sezonunda renk skalasında bir değişiklik var mı? Gelin adaylarında ne tarz bir makyaj tekniği uyguluyorsunuz?
Renkli makyajlar, simler, parti makyajları, renkli eyelinerlar çok moda. Cilt bazları hazırlayıp cildin belli bölgelerine highlighterlar, simler, yıldızlar daha çok kullanılıyor. Gelin makyajlarında doğal makyajı tercih ediyoruz. Gelinlik, duvak ve çiçek daha çok ön planda olduğu için makyajda soft ve doğal uygulamaların kullanılması gerekiyor. Bu sene kahverengi tonları ile nude ve soft renkleri çok fazla göreceğiz. Mezuniyetlerde aynı durumu göz önünde bulunduruyor ve doğallığı ön planda tutuyoruz. Ağır makyajlar yerine doğal dokunuşlarla güzelliklerini ön plana çıkartacak makyajları tercih ediyoruz.


Sizin farkınız nedir? Yaptığınız uygulamalarda neyi ön planda tutuyorsunuz?
Yaptığımız işlemlerde doğallığı ön planda tutuyoruz. Yüzde100 müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışına sahibiz. İşimizi en iyi şekilde yapıyoruz ve kaliteyi önemsiyoruz. Her müşterimize aynı makyajı uygulamıyoruz, farklı özel uygulamaları tercih ediyoruz. Kendilerini iyi ve güzel hissedecekleri, abartıdan ve ağır makyajlardan uzak sofistike ve fresh uygulamaları tercih ediyoruz.
 

İNSTAGRAM: zubeydekaycii


 

Zübeyde Kaycı

En Önemli Kriterimiz Her Zaman Doğallık Zübeyde Kaycı