Dr. Nergiz Askarlı Farkının Tüm Dünya’da Duyulmasını İstiyorum

Dr. Nergiz Askarlı  Farkının Tüm Dünya’da Duyulmasını İstiyorum Dr. Nergiz Askarlı Farkının Tüm Dünya’da Duyulmasını İstiyorum

Uzm. Dr. Nergiz Askarlı, Sunduğu Hizmetleri ve Tercih Edilme Sebeplerini Klass’a Anlattı.  

Uzm. Dr. Nergiz Askarlı, Medikal ve Estetik Dermatoloji alanında hizmet vererek hasta istek ve talepleri doğrultusunda işlemler gerçekleştiriyor. Gerçekleştirdiği hizmetler arasında yer alan burun botoksu, çene botoksu, kaş askısı ve Fransız askısı uygulamaları ile farkını ortaya koyan başarılı doktor, alanında gerekli eğitimi almış ve profesyonel hizmet sağlayan uzman kişilere işlem yaptırılması gerektiğinin altını çiziyor. Hedefinin dünyanın birçok yerinde klinik açmak olduğunu söyleyen Askarlı, gerçekleştirdiği son trend uygulamalar ile alanında fark yaratmaya devam ediyor. Medikal estetik işlemlerinin sıradan işlemler olmadığını, en az cerrahi işlemler kadar önemli olduğunu ifade eden Uzm. Dr. Nergiz Askarlı ile gelecek hedeflerini ve gerçekleştirdiği uygulamaları Klass okurları için konuştuk.
Nergiz Hanım, merkezinizde bütünsel bir anlayışla medikal estetik hizmeti sunuyorsunuz. Sizi tanıyarak merkezinizin kuruluş hikayesini dinleyebilir miyiz?
Dermatoloji Uzmanıyım. Kliniğimizde medikal estetik işlemleri gerçekleştiriyorum. Azerbaycan, Rusya ve Türkiye’de dermatoloji alanında eğitimler aldım. Aldığım eğitimler ve gerçekleştirdiğim işlemler işime duyduğum hevesi arttırdı. Çok başka bir motivasyon oldu benim için. Kliniğimizde son trend uygulamalar ve doğru işlemler ile yola çıkarak planlamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Hedefim bütün danışanlarımızda memnuniyet yaratmak. Bu hedefimize de ulaştığımızı düşünüyorum. Hem şahsi hem de ekip olarak bu hedeflerimizi gerçekleştirdik. Azerbaycan ve Türkiye’de kliniklerimiz mevcut. Hedefimiz dünyanın birçok yerinde Dr. Nergiz Askarlı olarak klinikler açıp, tüm dünya kadınlarına hizmet vermek.Kliniğinizde hangi hizmetleri sunuyorsunuz?
Kliniğimizde botox, dudak dolgusu, Jawline çene dolgusu tedavilerinde danışanlarımıza hizmet vermekteyiz. Patentini aldığımız yeni işlem uygulamalarımız olacak. Bu uygulamaları da gerçekleştirerek kadınlarımıza iyi ve yeni işlemleri de uyguluyor olacağız.

‘ŞABLON GİBİ HERKESE AYNI İŞLEM VE UYGULAMALARI YAPMIYORUZ’
Danışanlarınızın sizi tercih etme sebepleri nelerdir?

Danışanlarımızın bizi tercih etme sebepleri arasında şablon gibi herkese aynı işlem ve uygulamaları yapmıyoruz. Bir dermatoloji doktoru olarak ilk önce danışanlarıma cilt analizi yapıyorum. Hangi işlemlerin kimlere uygun olabileceğini tespit ediyoruz. Hem dermatoloji hem medikal estetik işlemleri ile ilgili bir kombin yarattığımızda daha başarılı işler sunmuş oluyoruz.

Son zamanlarda hangi uygulamalar tercih ediliyor? Siz bu uygulamalarda ne gibi farklılıklar sunuyorsunuz?
Son zamanlarda dudak dolgusu, burun dolgusu çok fazla rağbet görüyor. Pandemi süreci ile beraber insanların yüzleri ve ciltleri dezenformasyona uğradı. Cilt sorunları arttı bu dönemde. Bu yüzden yüz hatlarını daha belirgin hale getiren yüz uygulama işlemleri çok tercih ediliyor.

‘EĞER İŞLEM YAPILACAK YER CİLT İSE MUTLAKA BİR DOKTORA GÖRÜNMEK GEREKİYOR’
Güzellik hizmeti almak isteyenler işlem yaptıracakları merkez seçiminde nelere dikkat etmeliler?

Bu çok ciddi ve önemli bir konu. Eğer işlem yapılacak yer cilt ise mutlaka bir doktora görünmek gerekiyor. Alanında profesyonel ve uzman doktorlar tercih etmeliler. Medikal estetik işlemleri sıradan işlemler değiller. En az cerrahi işlemler kadar önemli işlemlerden söz ediyoruz. İşlem yaptırırken çok dikkatli olunmalıdır. İnsanların merdiven altı diye tabir ettiğimiz kötü yerlerde bu tarz işlemleri yaptırmaktan kaçınmaları gerekmektedir.

Kullandığınız ürünlerin özellikleri nelerdir?
Kullandığımız ürünler Dünya Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Bu bakanlıkların onayından geçmeyen hiçbir ürünü kullanmıyoruz. Bakanlık onaylı ürünler yaptığımız işlemlerdeki komplikasyonları sıfıra indiriyor. Yaptığımız her işlem ve kullandığımız her ürünü sağlık çerçevesinde ele alıyor, kullanıyor ve tavsiye ediyoruz. Sağlıklı olamayan hiçbir ürünü danışanlarımızın kullanımına sunmuyoruz.

‘BİZ DÜNYAYA AÇILMAK İSTİYORUZ’
Gelecek hedefleriniz nelerdir? Şubeleşmeyi düşünüyor musunuz?

Şubeleşme hedefimiz her zaman var. Biz dünyaya açılmak istiyoruz. Sadece Türkiye, Azerbaycan, Rusya ya da İran’da değil, tüm dünyada Dr. Nergiz Askarlı işlemlerinin ve farkının ne olduğunun duyulmasını istiyorum. Birçok merkezde dudak dolgusu, burun dolgusu benzeri işlemler yaptırılabilir önemli olan bizim merkezlerimizde yapılan işlemlerdeki farkı görebilmek. Büyük proje ve işlemlerin danışanlarımızı beklediğini söyleyebilirim.
İnstagram: dr.nergisaskarli

Uzm. Dr. Nergiz Askarlı

Dr. Nergiz Askarlı  Farkının Tüm Dünya’da Duyulmasını İstiyorum Uzm. Dr. Nergiz Askarlı
Dr. Nergiz Askarlı  Farkının Tüm Dünya’da Duyulmasını İstiyorum Uzm. Dr. Nergiz Askarlı
Dr. Nergiz Askarlı  Farkının Tüm Dünya’da Duyulmasını İstiyorum Uzm. Dr. Nergiz Askarlı
Dr. Nergiz Askarlı  Farkının Tüm Dünya’da Duyulmasını İstiyorum Uzm. Dr. Nergiz Askarlı
Dr. Nergiz Askarlı  Farkının Tüm Dünya’da Duyulmasını İstiyorum Uzm. Dr. Nergiz Askarlı