Dr. Cihan Bolat : Prensipli Çalışmalarıyla Alanında Fark Yarattı

Dr. Cihan Bolat : Prensipli Çalışmalarıyla Alanında Fark Yarattı Dr. Cihan Bolat : Prensipli Çalışmalarıyla Alanında Fark Yarattı

Medikal Estetik Hekimliği alanında en çok tercih edilen ve güven duyulan doktorların başında gelen ünlü Medikal Estetik Hekimi Uzman Doktor Cihan Bolat, büyük bir titizlikle gerçekleştirdiği uygulamalarıyla danışanlarına bambaşka bir görünüm kazandırıyor. Güzellik alanında yenilikçi yöntemlerle alanında fark yaratan Uzman Doktor Cihan Bolat ile başarısının 10 Altın kuralını Klass okurları için konuştuk.  

Ameliyatsız yüz-boyun gençleştirme, botulinum toksin uygulamaları, dermal dolgular, ip askı, HIFU ile yüz şekillendirme, mezoterapi ve altın iğne gibi uygulamaları Bağdat Caddesi'ndeki kliniğinde başarıyla gerçekleştiren ünlü Uzm. Dr. Cihan Bolat, her bir uygulamasını büyük bir titizlik ve kişiye özel bir yaklaşımla gerçekleştiriyor. Her bir danışanını öncelikle dinleyerek süreci birlikte planlayan ve her bir aşamayı detaylı bir şekilde açıklayarak hastalarına güven veren Cihan Bolat, medikal estetik alanında ünlü isimlerinde de sıkça tercih ettiği ve yakın çevresine önerdiği bir isim. Estetik konusunda geniş bir yelpazede hizmet veren Uzm. Dr. Cihan Bolat, başarının sırrının danışanların ihtiyaçlarını doğru anlamaktan geçtiğini söylüyor. Son yıllarda medikal estetik alanında oldukça ilgi gören kök hücre tedavisini de danışanlarına uygulayan başarılı doktor birçok kişinin kliniğinden vücuduyla barışık, mutlu bir hayata başlamasını sağladı. Başarıya giden yolda her zaman prensiplerin ve kuralların hayati bir önem taşıdığına inanan ve tüm çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştiren Cihan Bolat kendisinin benimsediği başarının 10 Altın kuralını anlattı.

KUTU-KUTU-KUTU

CİHAN BOLAT’I BAŞARIYA GÖTÜREN 10 ALTIN KURALI
 
  • Hayal etmek: Her zaman hayal ettim. Bana göre hayal etmek başarmanın yarısıdır. Kurduğum hayaller yarına umutla bakmamı sağladı.
 
  • İnançlı olmak: Başarılı olacağıma her zaman inandım. İnancım daha güçlü olmamı ve zorluklar karşısında pes etmememi sağladı.
 
  • Planlı olmak: Her zaman plan yaptım. Yeri geldiğinde planlarımı revize ettim. Plan yaparak zamanımı daha verimli kullandım.
 
  • Çok çalışmak: Her zaman çok çalıştım. Bu yüzden kendimi mesleğimle ilgili konularda daha çok geliştirebildim.
 
  • Öğrenmeye açık olmak: Her zaman yeniliklere açık oldum ve öğrenmeye devam ettim. Alanımdaki gelişmeleri her zaman takip ettim.
 
  • Pes etmemek: Azimle yılmadan çalıştım. Azimli olmak beni her zaman bir adım öne taşıdı.
 
  • Engelleri aşmak: Engellere rağmen çalışmaya devam ettim. Engeller beni daha çok motive etti.
 
  • Pozitif kalmak: Şartlara rağmen pozitif kaldım. Olay ve durumlara iyi tarafından baktım.
 
  • Sorumluluk almak: Her zaman sorumluluk aldım ve görevimi layığıyla yerine getirmeye çalıştım.
 
  • İstikrarlı çalışmak: Çok çalışmaya her zaman devam ettim. Bu konuda istikrarlı oldum.