Danışanlarımızın Olumlu Yorum ve Teşekkürleri İnsanlara Güven Veriyor

Danışanlarımızın Olumlu Yorum ve Teşekkürleri İnsanlara Güven Veriyor Danışanlarımızın Olumlu Yorum ve Teşekkürleri İnsanlara Güven Veriyor

Serap Çınar Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Serap Çınar, ürünlerini farklı kılan özellikleri Klass’a anlattı...  

Serap Çınar Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Serap Çınar, kimyasal içermeyen ve Sağlık Bakanlığı onaylı doğal bakım ürünleriyle alanında fark yaratıyor. Müşteri memnuniyetini önemseyen ve aldığı geri dönüşleri şeffaf bir şekilde sosyal medya adreslerinden takipçileriyle paylaşan Serap Çınar, danışanlarından gelen olumlu yorum ve teşekkürlerin insanlara güven verdiğini söylüyor.  İstanbul’da Rumelihisarı, Nişantaşı, Bakırköy ve Beylikdüzü şubelerinin yanı sıra Belçika ve Makedonya’da da şubeleri bulunan Serap Çınar Kozmetik, Avrupa’da ve Türkiye’de açacağı yeni şubeleriyle kaliteli ürünlerini daha fazla insana ulaştırmayı amaçlıyor. Bütün uygulamalarının aynı zamanda eğitimini de veren Serap Çınar ile ürünlerinin özelliklerini ve danışanlarına sunduğu hizmeti Klass okurları için konuştuk.

Serap Hanım, kendi adınızı taşıyan Serap Çınar Kozmetik markasıyla kozmetik sektöründe adınızı duyurdunuz? Ürün gamınız hakkında bilgi verebilir misiniz?
Markamıza ait Sağlık Bakanlığı onaylı saç şampuanı, saç, kaş, kirpik ve sakal vitaminimiz var. İnsanların beni tercih etmesinin en büyük sebebi ürünlerimizin Sağlık Bakanlığı onaylı olması. Danışanlarımızın geri dönüşlerini de videolarda şeffaf bir şekilde yansıtıyoruz. Yaptığımız işlemlerin öncesi ve sonrasını sosyal medyadaki videolarda gösteriyoruz. Bu videolarda danışanlarımızın duygu ve düşüncelerimizi alıyoruz. Bizi tanımayan, bilmeyen insanlar videoları izlediğinde gerçekçiliğini görmüş oluyorlar.

“EKİBİMİZ BÜYÜK BİR TİTİZLİKLE ÇALIŞIYOR”
Serap Çınar Kozmetik ürünlerinizi nerede üretiyorsunuz?
Ankara’da bir laboratuvarımız var. Kimyagerlerimiz, teknik elemanlarımız orijinal saf yağların iyisini bulup getiriyor ve laboratuvarlarımızda ürün haline dönüştürüyoruz. Ürünlerimizde kimyasal madde olmadığı için hamile, emziren veya kemoterapi görmüş hastalarımız rahatlıkla kullanabilirler. Ekibimiz gerçekten büyük bir titizlikle çalışıyor. Her şeyin en iyisini üretmeye çalışıyoruz. Bu konuda mükemmeliyetçi bir insanım. Danışanlarımızın olumlu yorum ve teşekkürleri insanlara güven veriyor.

Kişiler markanızın ürünlerine nereden ulaşabilir?
Serap Çınar ürünlerini web sitemiz ve sosyal medya adreslerimiz üzerinden sipariş edilebilirsiniz. Dileyen kişiler bayilerimizden de alabilirler. Danışanlarımızın bizden alacağı seanslar ürün kullanımı kadar önemli. Seanslardan sonra ev devam ürünleri verip onları hızlı bir şekilde sonuca ulaştırıyoruz.

Rumeli Hisarı’nda bulunan şubenizde insanlara nasıl bir hizmet veriyorsunuz?
Rumeli Hisarı bizim merkez şubemiz. Buradaki işlemleri sadece ben yapıyorum. Merkezimizde istenmeyen, eski kaşları asitsiz ve zararsız bir solüsyonla siliyoruz. Daha sonra vitaminle çıkardıktan sonra ihtiyaç halinde kaş laminasyonu uyguluyoruz. Tüylere ve deriye zarar vermeden yapabildiğimiz en iyi işlemi yapmaya çalışıyoruz.

Serap Çınar olarak kaç şubeniz var? Şube sayınızı artırmayı hedefliyor musunuz?
İstanbul’da Rumelihisarı,Nişantaşı, Bakırköy, Beylikdüzü; İstanbul dışında ise Trabzon, Belçika ve Makedonya’da şubelerimiz var. Avrupa’nın farklı ülkelerinde çok fazla öğrencim var. Orada da şubeleşmek istiyorum. Franchasing olarak daha iyi isimlerle yol almak istiyorum. Benim adıma çalışacak insanın işini kusursuz bir şekilde yapması gerekir. Bu konuda çok titizim.

Merkezinize gelen insanlar ne gibi eğitimler alıyorlar?
Kişiler benim yaptığım bütün işlemlerin eğitimini alabiliyorlar. Bunlar: kaş silme, kaş ve saç vitamini ve kaş laminasyonu. Bu uygulamalar aynı teknikle yapılıyor. Eğitim sonunda kursiyerlerimiz sertifika alıyor. Kursiyerlerimizin gelişimini devamlı olarak takip ediyorum. Onların da bu işi benim kadar iyi yapabilmesi gerekir.

Erkek danışanlarınıza sunduğunuz hizmetler nelerdir?
Kadın olduğu kadar erkek danışanımız da var. Saçı dökülen erkek danışanlarımıza saç vitaminini uyguluyoruz. İlk iki seans sonra saç dökülmelerinin azaldığını söylüyorlar. Vitamini paket olarak satmıyoruz, tamamen ihtiyaç üzerine ilerliyoruz. Üçüncü seanstan sonra saçlar etki görmeye başlıyor. Bu değişimi de öncesi-sonrası videolarımızda gösteriyoruz. Saç vitamini ürünlerimiz ise tamamen organiktir.
 

Serap Çınar