Burcu Esmersoy: Her Daim Özgür, Zamansız ve Özgün Bir Tarza Sahip

Burcu Esmersoy: Her Daim Özgür, Zamansız ve Özgün Bir Tarza Sahip Burcu Esmersoy: Her Daim Özgür, Zamansız ve Özgün Bir Tarza Sahip

Tarzı ile kendine hayran bıraktıran başarılı sunucu Burcu Esmersoy, şıklığı ile her zaman göz kamaştırıyor. Sofistike bir güzelliğe sahip olan Esmersoy, yeniliğe açık, dinamik ve renkli kişiliği ile tarzını bütünleştirerek iddialı bir imajın temsilcisi olmaya devam ediyor.  

Güzel sunucu Burcu Esmersoy, yaptığı paylaşımlar ve giyim tarzıyla takipçilerinin büyük beğenisini kazanan bir isim. Sosyal medyayı aktif kullanan ve 4 milyona yakın takipçisi bulunan başarılı sunucu, imajını ve tarzını sık sık yaptığı paylaşımlarla hayran kitlesi ile buluşturuyor. Her daim sofistike bir güzelliğe sahip olan Esmersoy, farklı, kendine güvenen ve güçlü bir imaj çizerek etki alanını genişletmeye devam ediyor. Modayı ve trendleri yakından takip ederek kendi tarzını yaratan ve sadeliğin gücünden ilham alan zamansız parçaların tanıtıldığı koleksiyonlara özel bir ilgi duyan başarılı isim, tercihleriyle büyük takdir topluyor. Yeniliklere açık, son derece dinamik ve renkli bir insan olması sebebiyle özgür, zamansız ve özgün bir tarza sahip olan sunucu, aynı zamanda markaların aranılan yüzlerinden. Farklı ve alışılmadık tasarımlarla da son derece cesur ve iddialı gözüken Esmersoy, Türkiye’nin en şık ve en tarz kadınlarından.
 

Burcu Esmersoy

Burcu Esmersoy: Her Daim Özgür, Zamansız ve Özgün Bir Tarza Sahip Burcu Esmersoy
Burcu Esmersoy: Her Daim Özgür, Zamansız ve Özgün Bir Tarza Sahip Burcu Esmersoy