Ayşegül Mermer : Hukuk Dünyasının Pırlanta Kadını

Ayşegül Mermer :  Hukuk Dünyasının Pırlanta Kadını Ayşegül Mermer : Hukuk Dünyasının Pırlanta Kadını

Kurucusu olduğu Mermer Hukuk Bürosu’nda danışanlarına geniş bir çerçevede hukuk hizmeti veren Avukat Ayşegül Mermer, mesleğindeki başarısıyla alanında fark yaratan bir kadın. Çok yönlü kişiliği ile de tanınan Av. Ayşegül Mermer, aynı zamanda ünlülerin avukatı olarak da tanınıyor.  

Çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış kadrosuyla, her bir müvekkilin kendisine özgü ihtiyacına göre nitelikli bir hukuk hizmeti veren Mermer Hukuk Bürosu’nun Kurucusu ünlü Av. Ayşegül Mermer, alanındaki başarısı ve çok yönlü kişiliği ile fark yaratan bir isim. Mermer Hukuk Bürosu’nu zaman içerisinde Türkiye’nin en saygın hukuk bürolarından birisi haline getiren Av. Ayşegül Mermer, aynı zamanda ünlülerin avukatı olarak da tanınıyor. Bu zamana kadar birçok isme hukuk hizmeti veren başarılı avukat bunların yanı sıra iş dünyasının da sıkça başvurduğu ve bilgisine güvendiği bir isim. Mermer Hukuk Bürosu’nda ceza hukuku, icra hukuku, iflas hukuku, ticaret ve şirketler hukuku başta olmak üzere hukukun her dalında müvekkillerine hizmet veren Av. Ayşegül Mermer, adalete olan inancı ve geniş hukuk bilgisiyle Türkiye’nin en başarılı kadın avukatları arasında yer alıyor. Ofisini ve ekibini her geçen yıl daha da geliştiren ve üzerine koyarak ilerleyen Av. Ayşegül Mermer, danışanlarının her bir sorununu hukuki zeminde en verimli şekilde çözüme kavuşturuyor.

İNSANLARA HAYVAN HAKLARI
BİLİNCİNİ AŞILADI

Mesleğindeki başarısı kadar çok yönlü kişiliği ile de tanınan Av. Ayşegül Mermer, çevre duyarlılığı ve hayvan sevgisi ile de dikkat çeken bir isim. Hayvan hakları konusundaki hassasiyeti ile tanınan ünlü avukat HAÇİKO ile birlikte birçok projede yer aldı. Hayvanların yaşam şartlarının iyileştirilmesi ve hayvanlara yönelik şiddettin önlenmesi adına önemli çalışmalar yürüten Av. Ayşegül Mermer, bu konuda toplumsal bir bilinç oluşmasına da katkıda bulunuyor. Bunların yanı sıra ‘Ayrılırken Tanışalım’ kitabının yazarı olan Ayşegül Mermer farklı alanlarındaki çalışmalarıyla başarı yolunda kadınlara ilham oluyor.

Neden seçtik?
Adalete olan sarsılmaz inancı, duyarlı kişiliği, çözüm odaklı yaklaşımı ve geniş hukuk bilgisiyle Türkiye’nin saygın kadın avukatları arasına girdi.