Asli Gökdemir: “Yüksek Kalite Standartlarinda, Müşteri Odakli Bir Hizmet Anlayişina Sahibiz”

Asli Gökdemir: “Yüksek Kalite Standartlarinda, Müşteri Odakli Bir Hizmet Anlayişina Sahibiz” Asli Gökdemir: “Yüksek Kalite Standartlarinda, Müşteri Odakli Bir Hizmet Anlayişina Sahibiz”

Permanent Make Up Uzmani Ve Usta Öğretici Asli Gökdemir, Merkezinde Sunduğu Hizmetleri Ve Farklarini Klass’a Anlatti Permanent Make Up Uzmanı ve Usta Öğretici Aslı Gökdemir, rahat, konforlu ve hijyenik bir ortamda danışanlarını ağırlayarak müşteri odaklı bir hizmet anlayışı ile güzellik sektörüne yeni bir soluk getirdi. Merkezinde zayıflama grubundan kozmetik grubuna, permanent make up ile cilt bakım gruplarına kadar birçok alanda uyguladığı işlemlerle büyük beğeni toplayan başarılı güzellik uzmanı, merkezinde hijyene çok önem verdiğini ve işini büyük bir aşkla yaptığını belirtiyor. Kaş güzelliğindeki en sıcak trendlerden biri olan ve kaşların daha dolgun ve güzel olmasını sağlayan microblading uygulamasının çok tercih edilen bir işlem olduğunu ve bu uygulamada amacın altın orana göre kişinin yüzüne en uygun kaşı uygulamak olduğunu ifade eden Gökdemir, 2024 yılı kaş trendinin ise doğallık olduğunu söylüyor. Aslı Gökdemir ile merkezinde sunduğu hizmetleri, 2024 yılının kaş trendlerini Klass okurları için konuştuk.  

Aslı Hanım, kurucusu olduğunuz ‘Latife Beauty’ isimli güzellik merkezinizde yüksek standartlarda bir hizmet anlayışı ile danışanlarınıza hizmet veriyorsunuz. Öncelikle okuyucularımız için sizi daha yakından tanıyabilir miyiz?
26 yaşındayım. Banka, finans ve saç güzellik bölümü mezunuyum. Aynı zaman da usta öğreticiyim. 4 senedir profesyonel olarak kendi alanımda çalışmaktayım. Aynı zamanda mesleğimi hem geliştirip hem de öğretmekteyim.

‘RAHAT, KONFORLU VE HİJYENİK BİR ORTAMDA DANIŞANLARIMIZI AĞIRLIYORUZ’

Merkezinizde danışanlarınıza ne gibi hizmetler sunuyorsunuz?
Merkezimizde zayıflama grubundan kozmetik grubuna, permanent make-up ile cilt bakım gruplarına kadar birçok alanda uyguladığımız işlemlerimiz mevcut. Burada rahat, konforlu ve hijyenik bir ortamda danışanlarımızı ağırlıyoruz. Yüksek kalite standartlarında müşteri odaklı bir hizmet anlayışına sahibiz.

Microblading, çok rağbet gören ve tercih edilen kaş işlemleri arasında yer alıyor. Sizde bu alanda uzman bir isimsiniz. Microblading nedir, nasıl yapılır, kalıcı mıdır?
Microblading, yarı kalıcı bir uygulamadır. Bunun anlamı dövme gibi ömürlük değildir. Silinir ve tekrar edilmesi gerekmektedir. Derinin en üst tabakasına Micro iğneler yardımıyla kıl efekti kazandırmaktayız. Microblading, kaş güzelliğindeki en sıcak trendlerden biridir. Kaşların daha dolgun ve güzel olmasını sağlayan bu uygulamada mikro bıçaklar ile doğal bir görüntü oluşturulur. Amaç, altın orana göre kişinin yüzüne en uygun kaşı uygulamaktır. Sonuç profesyonel olmakla beraber doğal olmaktır ve çok tercih edilmektedir.

‘KAŞ ŞEKİLLENDİRME İŞLEMLERİMİZDE NATÜRELLİK
ÖN PLANDA’


2024 yılının kaş tasarım trendleri ne olur?
Kesinlikle doğallık. Kaşları kendi haline bırakmak senenin trendlerinden biri. Natürel görünümü sonuna kadar destekleyen bu trend genel kaş şeklinden memnun olanların tercihi. Doğal kaşlar için kendi kaş şeklinizi baz alarak ufak düzeltmeler yapabilir ve kaşlarınızı doğal halinde kullanabilirsiniz. Uyguladığımız işlemlerde doğal bir görünüm yakalamak amacımız. Kaş şekillendirme işlemlerimizde natürellik ön planda.

Aslı Hanım, hedef kitleniz kimdir? Sadece kadınlara mı hizmet veriyorsunuz, erkeklere de hizmet sağlıyor musunuz?
Kaşın eksik olması ya da istenilen omurgada olmaması kişilerin tercihi değil, genetik veya çevresel faktörler, hatalı alımlar gibi durumlarda ortaya çıkmaktadır. Aynı sorunu kadın da erkek de yaşamaktadır. Dolayısıyla günümüzde erkeklerin de çok sık tercih ettiği bir uygulama haline gelmiştir. Fakat biz ağırlıklı olarak kadınlara hizmet vermekteyiz.

Sizi diğer işletmelerden ayıran özellikler nelerdir, sizin farkınız nedir?
Bizler için hizmetini vermiş olduğumuz her iş en az kişiler kadar özel. Uygulamalarımızı büyük bir titizlikle yapmaktayız. Uygulamaya başladıktan sonraki süreçten de sorumluyuz. Danışanlarımızın ne istediği konusunu mutlaka dinler ve beklentilerine nokta atışı karşılık veririz.

Sizin güzellik sektöründe uzun ve kalıcı olmak için başarı sırlarınız nelerdir?
Ben işimi çok seviyorum ve büyük bir aşkla yapıyorum. Her güne, yaptığım her işçiliğe aynı özveriyle yaklaşıyorum ve çok keyif alıyorum. Bizim için kalite ve devamlılık önemli. Ürünlerimizin kalitesi ve menşeine de çok dikkat ediyoruz. İçime sinmeyen hiçbir işlemi danışanlarıma uygulamıyorum. Sadece kazanç gözüyle bir yaklaşım içerisinde asla olmadım.

‘MERKEZİMİZDE HİJYENE BÜYÜK BİR ÖNEM VERİYORUZ’
Merkezinizde en çok dikkat ettiğiniz husus nedir?

Hijyene büyük bir önem veriyoruz. Konfor ve güven konusu da olmazsa olmazlarımız arasında. Danışanlarımıza ilk anlarından son anlarına kadar kendilerini rahat ve güvende hissetmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapma gayretindeyiz.

Aslı Hanım, sizin ilerki yıllarda kişisel olarak gelecek hedefleriniz nelerdir?
Kendi alanımda uzman olduğum gibi aynı zaman da usta öğreticiyim. İleride iş yoğunluğundan sıyrılıp, bilgi ve deneyimlerimi bu işi hem severek hem de büyük bir özgüvenle yapabilecek çok fazla öğrenci yetiştirmek istiyorum.