Asil Duruşu; Samimi, Dürüst, Enerjik ve Doğal Oluşundan Geliyor

Asil Duruşu; Samimi, Dürüst, Enerjik ve Doğal Oluşundan Geliyor Asil Duruşu; Samimi, Dürüst, Enerjik ve Doğal Oluşundan Geliyor

Banu Çarmıklı, sanata olan tutkusunun yanı sıra asaleti, mütevaziliği şıklığı ve doğallığıyla dikkat çeken sosyal yaşam dünyasının en klass isimlerinden biri. Beslenmesine dikkat eden, düzgün fiziğini günlük programında yoga ve yürüyüşü ihmal etmemesine de borçlu olan Banu Çarmıklı, klasik giyim tarzının yanı sıra davetlerde saçı ve makyajıyla da bir bütün olarak göz dolduran bir zarafete ve şıklığa sahip.  

Sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerinden, yurt dışı ve yurt içi sergileri ele alan yazıların bulunduğu ‘Gezdim Gördüm Yazdım’ isimli sanat bloğunun kurucusu ve Merdiven Art Space’in yöneticisi Banu Çarmıklı, sanata tutkun bir isim. Aynı zamanda bir sanat koleksiyoneri olan ve çağdaş Türk sanatı başta olmak üzere birçok akımın eserlerini koleksiyonuna ekleyen Çarmıklı, özellikle genç sanatçılara destek oluyor.

Çağdaş sanatı büyük topluluklara sevdirmeyi amaçlayan Banu Hanım aynı zamanda şıklığı, zarafeti, mütevazi duruşu ve güzelliğiyle de her zaman dikkat çeken son derece “klass” bir isim.
Pozitif düşünceye sahip, hayatı güzel yaşamak için bardağı dolu tarafından görmeye çalışan, kendisiyle barışık bir kişiliği olan Banu Çarmıklı; samimi, dürüst, enerjik ve doğal bir yapıya sahip. Bu özellikleriyle de her zaman saygı gören bir isim olan Banu Hanım aynı zamanda davetlerin de aranılan seçkin isimlerinden.

Beslenmesine dikkat eden, düzgün fiziğini günlük programında yoga ve yürüyüşü ihmal etmemesine de borçlu olan Banu Çarmıklı, vakit buldukça gerçekleştirdiği kısa seyahatlerde stresli iş ve şehir yaşamından kaçıp enerjisini tazeliyor.
Klasik giyinmeyi seven ama modern takılarla bu klasikliği yumuşatmayı tercih eden Banu Hanım, günün çizgilerini, renklerini takip etmeye de özen gösteriyor ama modaya takılı kalmayı sevmiyor. İçinde rahat ettiği maskülen bir tarzı seven Banu Çarmıklı, davetlere hazırlanırken de saç ve makyajına büyük özen gösteriyor. 
 

Banu Çarmıklı