Asaletini Daima Şıklığıyla Tamamlıyor

Asaletini Daima Şıklığıyla Tamamlıyor Asaletini Daima Şıklığıyla Tamamlıyor

Türkiye’nin en önemli bankalarından Akbank’ın Yönetim Kurulu Başkanı ve Sabancı Holding Yönetim Kurulu Üyesi olan Suzan Sabancı Dinçer, Türkiye’de paraya yön veren isimlerden biri. Türkiye’nin en güçlü birkaç kadını arasında yer alan Suzan Sabancı Dinçer, son derece sade bir o kadar şık bir giyim tarzına ve kendine has örnek alınan bir stile sahip. Suzan Hanım, katıldığı davetlerde de şıklığını daima asaletiyle birleştirerek konuşturabilen çok özel ve klass bir iş kadını.  

Sabancı ailesinin 3. kuşak üyesi, Erol Sabancı ve Belkıs Sabancı çiftinin kızı, Akbank Yönetim Kurulu Başkanı ve Sabancı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Suzan Sabancı Dinçer, Türkiye’nin en güçlü birkaç kadını arasında yer alıyor.

Akbank Sanat ile dünyaca ünlü sanatçıların eserlerinin Türk sanatseverlerle buluşmasına ön ayak oluyor. Bu kadar güçlü bir işkadını kimliğine sahip olmasına rağmen davetlerde son derece mütevazı kişiliği ve sade tarzıyla dikkat çekiyor. Suzan Hanım, kendine has sitilinde dönem dönem renkliliği de tercih ediyor.

Kıyafetlerinde ağırlıkla olarak renkliliği tercih eden Suzan Sabancı Dinçer özellikle mavi, beyaz ve yeşil rengi tercih ediyor. Bu özellikleri kuşkusuz Suzan Sabancı Dinçer’i en “Klass” kadınlar listesinin de değişmez yıldızı yapıyor.

 

Suzan Sabancı Dinçer