Aras Seyrekoğlu:Yenilikçi Yatırımlarıyla Farkını Ortaya Koyuyor

Aras Seyrekoğlu:Yenilikçi Yatırımlarıyla Farkını Ortaya Koyuyor Aras Seyrekoğlu:Yenilikçi Yatırımlarıyla Farkını Ortaya Koyuyor

Genç yaşında güzel projelere imza atan ve en büyük hedefinin sektörün en iyisi olmak ve Türkiye’ye yabancı yatırımcıları sokarak para girdisi sağlamak olduğunu ifade eden gayrimenkul sektörünün genç ve başarılı ismi Arsey Investment Yönetim Kurulu Başkanı Aras Seyrekoğlu, aldığı ödüller ve yenilikçi yatırımlarıyla iş dünyasında tüm gözleri üstünde topluyor.  

Gayrimenkul sektörünün genç ve başarılı temsilcisi Arsey Investment Yönetim Kurulu Başkanı Aras Seyrekoğlu, gayrimenkul sektöründeki başarıları ile adından övgüyle söz ettirmeye devam ediyor. Başarılarını aldığı ödüllerle kanıtlamış bir isim olan Aras Seyrekoğlu, zirveye oynayarak sektöründeki meslektaşlarından da bol bol tebrik topluyor. “En büyük hedefim sektörün en iyisi olmak ve tanınmak. Ülkemize para girdisi sağlamak ve ailemin soyadını dürüstlük çizgisinden ayrılmadan koruyarak başarılarına başarı katmak. Bir diğer hedefim ise şirketi büyüterek holdinge dönüştürmek.” diyen ve hedefleri arasında sektörün en iyisi olmak olduğunu da dile getiren başarılı iş insanı, yeni yatırımları da kovalayarak Türkiye’ye değer katmanın peşinde. Yeni yatırım projeleri için disiplinli bir çalışma programı içinde olduğunu ifade eden Aras Seyrekoğlu, şirketini gün geçtikçe kat kat büyütüyor. 2023’ün ortalarında gayrimenkul yatırım ortaklığı bünyesinde bir şirket kuracağının da müjdesini veren Arsey Investment Yönetim Kurulu Başkanı Aras Seyrekoğlu, farkını ortaya koymaya devam ediyor.
 

Aras Seyrekoğlu

Aras Seyrekoğlu:Yenilikçi Yatırımlarıyla Farkını Ortaya Koyuyor Aras Seyrekoğlu
Aras Seyrekoğlu:Yenilikçi Yatırımlarıyla Farkını Ortaya Koyuyor Aras Seyrekoğlu