Altan Aygün Başarılarıyla Takdir Topluyor

Altan Aygün Başarılarıyla Takdir Topluyor Altan Aygün Başarılarıyla Takdir Topluyor

Aygünler Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Altan Aygün, inşaat ve mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmasının köklü geçmişini yenilikçi projeler ve iş birlikleriyle harmanlıyor. Sadece iş hayatında değil sosyal yaşantısında da bir o kadar aktif ve başarılı olan ünlü iş insanı sivil toplum kuruluşlarına ve amatör kulüplere her alanda destek vererek kazandıkları başarılarda pay sahibi oluyor. Her daim çok çalışmak gerektiğini ve her başarının ardından yeni hedefler belirlemek gerektiğini belirten Altan Aygün, iş yaşantısındaki başarısıyla da birçok genç girişimciye örnek oluyor.  

Yenilikçi bakış açısı ve her zaman daha iyisini yapma azmi ile Gaziosmanpaşa ve Sultangazi bölgesinde faaliyet gösteren Aygünler Grup, konut ve mobilya sektöründeki başarılarıyla adından söz ettiriyor. Geçmişi 1959 yılına dayanan köklü bir şirket olan Aygünler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Altan Aygün de çalışma azmi ve vizyoner bakış açısıyla bu başarının en önemli isimlerinden. Sultangazi ve Gaziosmanpaşa'da bugüne kadar 1500 konuta imzasını attıklarını belirten Altan Aygün, sön dönemdeki başarılarıyla da birçok ödüle layık görülmüş bir iş insanı. Mobilya mağazalarında ise sektörün en kaliteli markalarının ürünlerini müşterileriyle buluşturan Aygünler Grup, yeni projelerine de tüm hızıyla devam ediyor.

“BENİM TEK ARZUM BU BAYRAĞI AİLEMİZİN GELECEK KUŞAKLARINA DAHA DA YUKARIDA TESLİM ETMEK”
Aygünler Grup’u 3. kuşak olarak hep daha ileri götürmek istediğini belirten Altan Aygün “Babam dedemden devraldığı bayrağı daha yukarı taşıyarak bugünlerimizin temelini atmış. Benim de tek arzum bu bayrağı ailemizin gelecek kuşaklarına daha da yukarıda teslim etmek. Bu yüzden çalışmaya ara vermek yok.” diyerek hiç durmadan çalışması gerektiğinin altını çiziyor. Aynı zamanda liderlik vasfının da başarısındaki payına dikkat çeken başarılı iş insanı “İş hayatımızda gerek sektör gerekse ülkenin içinde bulunduğu durumlardan kaynaklı olumsuzluklarla karşılaştık. Şirketimizin hareket kabiliyeti ve yılların verdiği deneyim sayesinde bu zorlukları aşmayı bildik. Doğru bir ekiple çalışmak ve dayanışma halinde olmak da zorluklar karşısında sizi daima güçlü yapar. Eğer lider bir karakteriniz varsa birlikte çalıştığınız insanları doğru bir şekilde yönlendirir, kriz yönetimini en iyi şekilde yaparsınız.” diyor.

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ VE SPORA DESTEKLERİYLE DE ÖRNEK BİR İŞ İNSANI
İş hayatındaki başarısını sosyal yaşantısına da taşıyan ve hem yakın çevresi hem de genç girişimciler tarafından takdir toplayan Altan Aygün, vakıf ve derneklere desteklerinin yanı sıra spora da çok ilgi duyan bir iş insanı. Amatör sporlara büyük destekler sağlayan Altan Aygün, aynı zamanda İstanbul Kastamonuspor ve Sultangazispor’da önemli görevler üstleniyor. Başarılı iş insanı, bu kulüplerde genç yeteneklerin keşfedilmesi ve Türk futboluna kazandırılması adına için yoğun çalışmalar yürütüyor. Bu anlamda da iş yaşantısında başarının elbette çok mutluluk verici olduğunu belirten Altan Aygün “Ancak sosyal projelere ve spora destek olmak ve destek olduklarımızın başarılarını görmek çok daha yüce bir his” diyor.

BAŞARININ 10 ALTIN KURALI
Sürekli hedefler koyan ve bu hedeflere ulaşmak için durmadan çalışan Altan Aygün başarısının sırlarını ise “Tabii ki başarının altın kurallarını belirli bir sayıyla sınırlayamazsınız. Ancak en önemlilerini söyleyebilirim.” diyerek bu kuralları şu şekilde sıraladı.
  1. Aile olmak
  2. Çok çalışmak
  3. Ben değil biz olmak
  4. Saygı ve sevgi göstermek
  5. Dürüst olmak
  6. Sabırlı olmak
  7. Azim göstermek
  8. Motive edici olmak
  9. Şirket bağlılığını sağlamak
Lider ruhlu olmak

Altan Aygün

Altan Aygün Başarılarıyla Takdir Topluyor Ali Rıza Tarlan-Altan Aygün
Altan Aygün Başarılarıyla Takdir Topluyor Altan Aygün
Altan Aygün Başarılarıyla Takdir Topluyor Altan Aygün