Ahu Karaduman: Bizim Başarımızın Sebebi Son Sistem Cihazları Danışanlarımızla Tanıştırarak Maksimum Sonuç Elde Etmek

Ahu Karaduman: Bizim Başarımızın Sebebi  Son Sistem Cihazları Danışanlarımızla Tanıştırarak Maksimum Sonuç Elde Etmek Ahu Karaduman: Bizim Başarımızın Sebebi Son Sistem Cihazları Danışanlarımızla Tanıştırarak Maksimum Sonuç Elde Etmek

Dplus Clınıc Kurucusu Ahu Karaduman, Yeni Yatırımlarını Klass’a Anlattı.  

Dplus Clinic Kurucusu Ahu Karaduman, Bağdat Caddesi ve Bodrum şubelerinden sonra yeni şubesini Etiler’de güzellik tutkunlarıyla buluşturarak hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Güzellik merkezlerinde son teknoloji cihazlar ve uzman kadrosuyla danışanlarına güzellik, zayıflama, sağlıklı beslenme, kalıcı makyaj ve estetik alanında kadınları her zaman en doğru şekilde yönlendiren, gerçekleştirdiği işlemlerle onları hayal ettikleri görünüme kavuşturan Ahu Karaduman, 2022 yılının kendileri için çok verimli geçtiğini belirterek 2023 yılında da başarı çizgisini koruyarak ve üzerine ekleyerek danışanlarına en iyi hizmeti sağlamanın temel hedefleri olduğunu dile getiriyor. Dplus Clinic Kurucusu Ahu Karaduman ile yeni şube hazırlıklarını ve yeni yatırımlarını Klass okurları için konuştuk.

Ahu Hanım, 2022 sektörel anlamda sizin için nasıl geçti?
2022 yılı bizim için verimli bir yıldı. Bağdat Caddesi’nden sonra açılan Bodrum kliniğimizin 1. yılını tamamladık ve bunun kutlamasını gerçekleştirdik. Bodrum Yalıkavak’ta son sistem cihazlarımız ve uygulamalarımız ile herkesin bildiği ve aradığını bulabildiği bir klinik yaparak var olan boşluğu tamamladık. 2023 yılında tüm cihazlarımız yenilendi. Tüm kliniklerimize en son teknoloji sistemler geldi. Bizim başarımız zaten son sistem cihazları danışanlarımızla tanıştırarak maksimum sonuç ve fayda elde etmek. 2023 itibari ile hem Bağdat Caddesi hem de Bodrum şubemize son teknoloji yüz ve vücut sistemlerimiz eklendi.

‘DPLUS CLINIC MARKAMIZIN 3. ŞUBESİ ETİLER’DE ŞUBAT SONU HİZMETE AÇILACAK’
Dplus Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin 3. şubesini açmaya hazırlanıyorsunuz. Nerede ve ne tarz hizmetlerle danışanlarınıza hizmet sağlayacaksınız?

Dplus Clinic markamızın 3. şubesi Etiler’de şubat sonu hizmete açılacak. Bunun hazırlığı içerisindeyiz ve büyük bir heyecan yaşıyoruz. Tüm şubelerimizde aynı sistemlerimiz olacak. Etiler şubesinde cilt bakım ve vücut balonlarımız ile VİP hizmet vermeyi planlıyoruz. Etiler şubemizde yine hem cilt hem de vücut olarak aynı son teknoloji cihazlarımız olacak.

‘İSTİKRARLI BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMALARIMIZI YÜRÜTMEYE DEVAM EDİYORUZ’
Danışanlarınıza son teknoloji cihazlar ile özel bir hizmet sunuyorsunuz. Hizmet ağınızı yeni yatırımlarla genişletiyorsunuz. Yeni yatırım projeleriniz olacak mı?

Gelecek için tabii ki yeni projelerimiz var. Yurt dışındaki danışanlarımız için iş birliği yaptığımız ve birlikte çalıştığımız kliniklerimiz var. Bazı ülkelerde bunların sayısı da artacak. Bu anlamda hız kesmeden ve istikrarlı bir şekilde çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz.

İnstagram: ahukaraduman
 

Ahu Karaduman