Yves Rocher Marka Yüzü Miray Daner’in Katıldığı Keyifli Bir Davet ile Yeni Kampanyasını Tanıttı!

 Yves Rocher Marka Yüzü Miray Daner’in Katıldığı Keyifli Bir Davet ile Yeni Kampanyasını Tanıttı! Yves Rocher Marka Yüzü Miray Daner’in Katıldığı Keyifli Bir Davet ile Yeni Kampanyasını Tanıttı!

Kurulduğu günden bu yana Bitkisel Kozmetik Laboratuvar Uzmanlığı ile doğaya ve cilde saygılı ürünler geliştiren dünyaca ünlü Fransız kozmetik markası Yves Rocher, marka yüzü Miray Daner ile heyecan verici birlikteliğinin yeni adımı olan Pure Menthe kampanyasını keyifli bir davet ile tanıttı.  

16 Nisan Salı akşamı, Boop Kuruçeşme’de Yves Rocher Türkiye Genel Müdürü Elif Berker ve marka yüzü Miray Daner’in ev sahipliğinde gerçekleşen keyifli davete; moda, sanat ve cemiyet hayatından hayatından Hayal Köseoğlu, Mihre Mutlu, Nila Fırat, Hazal Kalkavan Karahan ve Sera Verhoest İrvül gibi isimler katıldı. Yves Rocher Pure Menthe ailesinin yıldız ürünü Yüz Yıkama Jeli için kamera karşısına geçen Miray Daner’in yer aldığı reklam filmi davette keşfedildi.

Miray Daner’in yer aldığı Pure Menthe Yüz Yıkama Jeli reklam filmi 2 Nisan itibariyle tüm televizyon ve dijital mecralarda yayınlanmaya başladı.

Bitki biliminde derin araştırmalar sonucu geliştirilen ve %94’ten fazla doğal içeriğe sahip Yves Rocher Pure Menthe serisinde yer alan Karma ve Yağlı Ciltler İçin Yüz Yıkama Jeli içeriğindeki; ferahlatıcı organik nane ve jel dokusu sayesinde cildi kurutmadan temizliyor ve gözenekleri kirden arındırıyor.  Cildi, sebum fazlasından arındıran yüz yıkama jeli; yağ fazlasını temizlerken, sağlıklı bir mat bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Paraben, sülfat, sabun ve alkol içermeyen doğal içerikli prebiyotikli yüz yıkama jelini sabah ve akşam nemli cildinize dairesel hareketlerle uygulayıp uygulayabilirsiniz. Pure Menthe serisi %96’dan fazla doğada kolay çözünebilir formüllerden ve vegan içerikten oluşuyor. 
 Yves Rocher Marka Yüzü Miray Daner’in Katıldığı Keyifli Bir Davet ile Yeni Kampanyasını Tanıttı! Bahar Akbulut
 Yves Rocher Marka Yüzü Miray Daner’in Katıldığı Keyifli Bir Davet ile Yeni Kampanyasını Tanıttı! Hayal Köseoğlu
 Yves Rocher Marka Yüzü Miray Daner’in Katıldığı Keyifli Bir Davet ile Yeni Kampanyasını Tanıttı! Hazal Kalkavan Karahan
 Yves Rocher Marka Yüzü Miray Daner’in Katıldığı Keyifli Bir Davet ile Yeni Kampanyasını Tanıttı! Mihre Mutlu
 Yves Rocher Marka Yüzü Miray Daner’in Katıldığı Keyifli Bir Davet ile Yeni Kampanyasını Tanıttı! Miray Daner - Yves Rocher Turkiye Pazarlama Direktoru Gizem Ürkmez Karaman
 Yves Rocher Marka Yüzü Miray Daner’in Katıldığı Keyifli Bir Davet ile Yeni Kampanyasını Tanıttı! Mihre Mutlu
 Yves Rocher Marka Yüzü Miray Daner’in Katıldığı Keyifli Bir Davet ile Yeni Kampanyasını Tanıttı! Nila Fırat
 Yves Rocher Marka Yüzü Miray Daner’in Katıldığı Keyifli Bir Davet ile Yeni Kampanyasını Tanıttı! Sera Verhoest Irvul
 Yves Rocher Marka Yüzü Miray Daner’in Katıldığı Keyifli Bir Davet ile Yeni Kampanyasını Tanıttı! Yves Rocher Turkiye Genel Muduru Elif Berker
 Yves Rocher Marka Yüzü Miray Daner’in Katıldığı Keyifli Bir Davet ile Yeni Kampanyasını Tanıttı! Yves Rocher Turkiye Pazarlama Direktoru Gizem Urkmez Karaman - Miray Daner - Yves Rocher Turkiye Genel Muduru Elif Berker