Yüzüklüler Külübü, En Yeni Üyelerine ‘Merhaba’ Dedi

Yüzüklüler Külübü, En Yeni Üyelerine ‘Merhaba’ Dedi Yüzüklüler Külübü, En Yeni Üyelerine ‘Merhaba’ Dedi

Nigella Klass Ödülleri 2024’te ödüllerine kavuşarak Türkiye’nin en prestijli Business Network Kulübü Yüzüklüler Kulübü’ne üye olan iş dünyasının başarılı isimleri düzenlenen özel bir davetle eski üyelerle tanıştı. Cvk Park Bosphorus Hotel’de bulunan İzaka Restaurant’da gerçekleşen etkinlikle Klass Medya Yönetim Kurulu Başkanı ve Yüzüklüler Kulübü Kurucusu Muammer Kapucuoğlu konuklarla yakından ilgilendi.  

Klass Medya Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Kapucuoğlu’nun kuruculuğunda hayata geçen ve yalnızca Klass Ödülleri töreninde ödül alarak başarı yüzüğüne sahip olan isimlerin üye olduğu ‘Yüzüklüler Kulübü’ tanışma toplantısını Cvk Park Bosphorus Hotel İzaka Restaurant’da gerçekleştirdi. Nigella Klass Ödülleri 2024’te ödül alarak sektörlerinin en iyileri arasına adlarını yazdıran isimlerin katılımıyla gerçekleşen bu özel buluşma yeni iş birlikleri ve oluşumlara sahne olurken, toplantı, sadece bir buluşma değil, aynı zamanda stratejik bir platform olma özelliği taşıdı. Cvk Park Bosphorus Hotel’de bulunan İzaka Restaurant, yeni üyelerin tanışma toplantısına ev sahipliği yaparken Yüzüklüler Kulübü Kurucusu Muammer Kapucuoğlu tüm konuklarla yakından ilgilendi. İş dünyasından önemli isimlerinin yer aldığı bu özel davet, iş dünyasında kalıcı izler bırakarak iş birliklerine ve güçlü networklere imkân sağlarken, stratejik adımlar ve güçlü bağlantılar taşıma özelliği ile de büyük fark yarattı. Kulüp üyeleri kokteyl ile başlayan bu özel gecenin keyfini doyasıya çıkartırken bol bol sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Yüzüklüler Kulübü Kurucusu Muammer Kapucuoğlu yaptığı açılış konuşmasıyla kulübün ve üyelerin kendisi için çok özel olduğunu ve büyük bir anlam ifade ettiğini belirtti. Kapucuoğlu, gelecekteki iş projelerine güçlü bir temel oluşturmayı hedefleyen konuşmasıyla, kulüp üyeleri tarafından büyük alkış topladı. Gecenin ilerleyen saatlerinde ünlü Dj Mert Hakan, sahnesiyle üyelere müzik ve dans şöleni yaşattı. Konuklara özel olarak hazırlanan menü büyük beğeni toplarken, Yüzüklüler Kulübü üyeleri, gecenin mimarı Muammer Kapucuoğlu’na ve mekan sponsoru CVK Park Bosphorus Hotel Genel Müdürü Murat Arslan’a teşekkür ederek etkinlikten ayrıldılar.

 
Yüzüklüler Külübü, En Yeni Üyelerine ‘Merhaba’ Dedi Ali Onaran
Yüzüklüler Külübü, En Yeni Üyelerine ‘Merhaba’ Dedi Aras Seyrekoğlu
Yüzüklüler Külübü, En Yeni Üyelerine ‘Merhaba’ Dedi Benan Kurtuluş
Yüzüklüler Külübü, En Yeni Üyelerine ‘Merhaba’ Dedi Çağrı Avcu
Yüzüklüler Külübü, En Yeni Üyelerine ‘Merhaba’ Dedi Erol Yükseloğlu
Yüzüklüler Külübü, En Yeni Üyelerine ‘Merhaba’ Dedi Esin Kılınç Tatcı
Yüzüklüler Külübü, En Yeni Üyelerine ‘Merhaba’ Dedi Evrim Kırmızıtaş Başaran, Mert Adalarlı
Yüzüklüler Külübü, En Yeni Üyelerine ‘Merhaba’ Dedi Fatma Dursun
Yüzüklüler Külübü, En Yeni Üyelerine ‘Merhaba’ Dedi Galip Ölmez
Yüzüklüler Külübü, En Yeni Üyelerine ‘Merhaba’ Dedi Gamze Özlü
Yüzüklüler Külübü, En Yeni Üyelerine ‘Merhaba’ Dedi Gamze Özlü, Kemal Arslantürk, Muammer Kapucuoğlu
Yüzüklüler Külübü, En Yeni Üyelerine ‘Merhaba’ Dedi Gültekin Erdur
Yüzüklüler Külübü, En Yeni Üyelerine ‘Merhaba’ Dedi Güzel Kurşun
Yüzüklüler Külübü, En Yeni Üyelerine ‘Merhaba’ Dedi Harun Orak, Nazan-Fatih Eke, Muammer Kapucuoğlu
Yüzüklüler Külübü, En Yeni Üyelerine ‘Merhaba’ Dedi Hasan Çelik
Yüzüklüler Külübü, En Yeni Üyelerine ‘Merhaba’ Dedi Hıdır Erdi Şahin
Yüzüklüler Külübü, En Yeni Üyelerine ‘Merhaba’ Dedi Hıdır Erdi Şahin, Bülent Sarıgül, Aras Seyrekoğlu, Simin Bıçakcıoğlu, Muammer Kapucuoğlu
Yüzüklüler Külübü, En Yeni Üyelerine ‘Merhaba’ Dedi Hilal Suerdem