Yilmaz Ulusoy’a Çifte 75.Yaş Kutlamasi

Yilmaz Ulusoy’a Çifte 75.Yaş Kutlamasi Yilmaz Ulusoy’a Çifte 75.Yaş Kutlamasi

Yılmaz Ulusoy Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Ulusoy’a önce çalışanları ve daha sonra Türk Kalp Vakfı yönetim kurulu doğum gününü kutladı..

Yılmaz Ulusoy’a ilk kutlama sabah saatlerinde Yılmaz Ulusoy holdingde yapıldı…Yılmaz Ulusoy Holding çalışanları Ulusoy’un holdinge geldiği an kendisini doğum günü şarkısı, konfeti ve balonlar ile karşıladı.. Yılmaz Ulusoy önce üzerinde 75 yazan pastanın mumlarını üfledi, tüm çalışanlarına tek tek teşekkür etti..

Günün ikinci kutlaması ise Türk Kalp Vakfında yapıldı.

Kalp Vakfi tarafından bir süre önce “İyi Kalpli” ödülü verilen Yılmaz Ulusoy’a  Kalp Vakfı yönetim kurulu nice yıllarak diyerek  Ulusoy’un 75. Doğum gününü tüm vakıf çalışanları ile birlikte kutladı..

Türk Kalp Vakfı Onursal Başkanı Avukat çetin Yıldırımakın ve Mütevelli heyeti ve Yönetim kurulu başkanı Semiramis Sekban, Danışma kurulu üyesi Yılmaz Ulusoy’a gücü temsil eden Hz. Fatma’nın elinin simgesi hediye edildi…

Günün asıl süprizi ise Vakıf bünyesinde yapılan çok amaçlı laboratuara Yılmaz Ulusoy’un Merhum Babası Hacı Mehmet Bahaettin Ulusoy adının verilmesiydi.

çok duygulandığını, böyle bir süprizi beklemediğini belirtten Ulusoy tüm vakıf çalışanlarına teşekkür etti…