Yıldızları Buluşturan Modanın Lordu Raşit Bağzıbağlı

Yıldızları Buluşturan Modanın Lordu Raşit Bağzıbağlı Yıldızları Buluşturan Modanın Lordu Raşit Bağzıbağlı

Ünlü Modacı Raşit Bağzıbağlı 2018 İlkbahar-Yaz Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında, 70’li yılların disco döneminde Bianca Jagger’in stilinden ilham aldığı "Bianca” adını verdiği; Rashid markasına ait hazır giyim koleksiyonunu büyük ve görkemli bir şovla podyuma taşıdı.

12 Eylül Salı günü gerçekleşen bu özel defile de, top model Tülin Şahin podyuma baş manken olarak çıkarken bu sene de ünlü modacının vazgeçilmezi oldu. Defilede podyum dünyasının  prestijli ismi Fidan Martinoviç ve son günlerde adından sıkça söz ettiren Ula Alex’de podyumda yerini aldı. 30 özel parçadan oluşan koleksiyon 30 model tarafından tanıtıldı. Koreografisi ünlü koreograf Yasin Soy tarafından yapılan görkemli defilede ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı, koleksiyonunu ; ‘asi, güçlü ve eğlenceli kadın’ olarak tanımladı.

 

ünlü modacının hazırlamış olduğu görkemli defile moda haftasının en iyisi olarak gösterilirken tam bir yıldızlar geçidi yaşandı. Yıldızların ilgisinin büyük olduğu defileyi izlemeye gelen arasında Aslı Tandoğan, Amine Gülse, Başak Sayan, Deniz Akkaya, Dilan Deniz, Ebru Şallı,Feryal Gülman, Ece Vahapğolu, Gökçe Bahadır, Hande Doğandemir, Nurgül Yeşilçay, özge özder, gibi ünlü isimler de vardı. Yıldızların ıntagram hesabından büyük övgü yağdırdığı ünlü Modacı Raşit Bağzıbağlı ünlü top model Tülin Şahin ile defilenin sonunda büyük tezahürat ve alkış eşliğinde podyuma çıktı.

 

Moda dergilerinin be moda blogerlarının ilgisinin yüksek olduğu bu özel defilede moda dünyasının Lordu Raşit Bağzıbağlı tam not aldı.