Yaş Aldıkça Güzelleştiler

Yaş Aldıkça Güzelleştiler Yaş Aldıkça Güzelleştiler

Zaman içinde yaş alıyoruz ve istemesek de yaşlanıyoruz. Ama yaş aldıkça daha da bir güzelleştiğimiz doğru. Güzelleşme tezimizin ne kadar doğru olduğunu 150.sayımızda arşivimize yaptığımız keyifli yolculukta gördük. Kiminin yaş almasıyla birlikte yüz hatları daha otururken kimi de belli belirsiz ve son derece başarılı estetik müdahalelerle şu an ki güzelliğine kavuşmuş. Ama hemen hemen herkesin ortak bir noktası olmuş ki o da stillerinde ki olumlu gelişme. Hatta günümüzün stil sahibi isimlerinin bile ciddi revizyondan geçtiğini görüyoruz. Kim bilir belki de bugün ki başarılı güzellik sunumlarını o günlerdeki deneyip yanılmalar sayesinde elde etmişlerdir. İşte sosyal yaşam dünyasındaki ünlü isimlerin Klass arşivinden yola çıkarak son 10 yıllık keyifli değişimleri…

DENİZ BERDAN

ESKİ STİLİNDEN ESER YOK

Sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerinden Deniz Berdan, yıllar içinde en büyük değişimi gösteren isimlerin başında geliyor. Bundan bir 10 yıl önce objektiflere ağırlıklı olarak mini elbiseleri ve topuklu ayakkabılarıyla yansıyan Berdan zamanla tasarımcı kimliğine büründü ve şu anki sahip olduğu stil anlamında eski halinden eser kalmadı. Şimdi kendisini kimi zaman fütüristik kimi zamanda gerçeküstü tasarımlarla görür olduk. Zaman içerisinde sindire sindire bir değişim yaşayan Deniz Berdan’ın bu değişim zamanla saçlarına ve yüz hatlarına da yansıdı. Kısacası Deniz Berdan zaman içerisinde daha olgun fotoğraflardan daha genç ve fresh fotoğraflar vermeye başladı.   

 

DERİN MERMERCİ

GüZELLİĞİNİ PEKİŞTİRDİ,

STİLİNİ GüçLENDİRDİ

Derin Mermerci’nin değişimi öyle çok bariz değişimler değil. Ama zamanla kilo veren ve yüzündeki doğal oynamalarla daha olgun ve güzelliğini oturtan Derin Mermerci’yi bu konunun içine dahil edemeden yapamadık. Mermerci, daha önceleri bir kadın için vazgeçilmez gardırop unsurları olan parçalarla karşımıza çıkıyordu. Günlük davetlerde biraz daha maskülen parçalara yer verirken abiyelerdeki seçimleriyle her zamanki gibi yüksek beğenilerimizi alıyordu. Ama zamanla stilini daha da kendine has hale getirdi ve farklılıklarla karşımıza çıkmaya başladı. Dolayısıyla bugün Türkiye’nin en stil sahibi kadınlarından birisi haline geldi. Hatta bildiğiniz üzere stiline yatırım yaparak blogger bile oldu.

 

HAKAN çARMIKLI

BİR BAŞARI HİKAYESİ

İş dünyasının ünlü isimlerinden Hakan çarmıklı’nın değişimi adeta bir başarı hikayesi. Sahip olduğu değişimi kilo vererek yaşayan Hakan çarmıklı yıllar içerisinde kilo almış ve bu kilolardan obezite cerrahisinin sunduğu mucizelerle kurtulmuş. Bir yıl içinde 130 kilodan 80 kiloya düşen çarmıklı’nın zayıflamasıyla birlikteki değişim, stiline ve sakal tercihine de yansıdı. önceleri daha yaşlı bir görünüme sahip olan Hakan çarmıklı verdiği kilolar sayesinde daha genç ve daha fit bir görünüme kavuştu.

 

HANDE ACAR

DENEME YANILMA YöNTEMİYLE

GERçEK GüZELLİĞİNİ ARIYOR

Hande Acar sosyal yaşam dünyasının en çok değişen isimleri arasında. Kendisiyle sık sık oynayan ve estetik müdahalelerden kaçınmayarak daha en güzel nasıl olurumun peşinden giden Acar, yıllar içinde oldukça fazla değişim göstermiş. Geldiği son noktada ise bizce en iyi halini yaşayan Acar, bu yanılma denemelerin karşılığını başarı olarak almışa benziyor. Birçok kez saç renginde ve modelinde de değişiklik yapan ve yaptığı doğumlar süresinde sıkça kilo alıp veren Acar’ın en dikkat çeken yönü ise dudaklarındaki ve kaşlarındaki ciddi değişim. ünlü güzel, bu değişimlerin yanı sıra moda dünyasında da daha tutarlı bir hal almaya başlamış ve stilini buram buram lüks kokan parçalarla donatmaya başlamış.

 

IŞIL REçBER

GİT GİDE BEBEKSİ BİR

GüZELLİĞE KAVUŞUYOR

Sosyal yaşam dünyasının ünlü kadınlarından Işıl Reçber’in değişimi de oldukça dikkat çekici. Yaş aldıkça yüz hatlarının oturması ve yararlandığı başarılı estetik yöntemler sayesinde bebeksi bir güzelliğe sahip olma yolunda hızla ilerleyen Işıl Hanım gün geçtikçe güzelleşiyor. Bu güzelleşme sürecine Işıl Hanım’ın tarzı da ekleniyor. Daha önceleri daha abartı moda tercihleri yapan Işıl Hanım kıyafet konusunda evet biraz daha sadeleşmiş. Modaya daha çok yatırım yapmaya başlamış ve güzelliğini ortaya koyacak seçimler yapmaya başlamış.

 

LEYLA ALATON

ARTIK DAHA BİR ENERJİK

İş ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerinden Leyla Alaton’un değişimi ise enerji konusunda olmuş. Gün geçtikçe enerjisini arttıran ve böylelikle daha genç ve dinamik görünmeye başlayan Alaton’un eski fotoğraflarına baktığımızda daha olgun görünümlü bir kadın görüyoruz. Olgunluksa şimdi de çok olgun ama tek bir farkla.. O da enerji farkıyla. Artık fotoğraf karelerinden bize enerji gönderen bir kadın var karşımızda. ünlü iş kadını stil anlamında da daha aklına esen değişime açık bir hal aldı. önceleri döpiyes tarzında kıyafetlerle sıkça karşımıza çıkan Leyla Hanım şimdilerde kendi moda sınırlarını aşıyor. Saç konusundaki değişimlerinin tümü de güzel yüzüne çok yakışıyor.

 

MELİSA SAVGI KANATLI

ANNELİK ONA çOK YAKIŞTI

Sosyal yaşam dünyasının en güzel kadınları arasında yer alan Melisa Savgı Kanatlı genç kızlık dönemlerinden beri sayfalarımıza konuk oluyor. Dolayısıyla onun güzelliğinin oturmasına seneler içinde tanık olduk. Her zaman güzel ve alımlı olan Kanatlı, bundan on yıl önce genç kızlık arayışlarına kapılıp saçlarını bir ara koyuya dahi boyatmış. Ama kısa süre içinde stilini oturtmuş ve zarif güzelliğini ve tarzını bizlere sunmaya başlamış. Bu süreçte anne olan ve anneliğin kendisine daha da bir güzellik kattığını düşündüğümüz Melisa Savgı Kanatlı’nın son hali sizce de çok karizmatik değil mi?

 

SİTARE KALYONCUOĞLU

GEçMİŞE MEYDAN OKUYOR

Sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerinden biri olan Sitare Kalyoncuoğlu zaman içerisinde değişim gösteren isimler arasında yer alıyor. Zamanla yüz hatlarının daha keskinleştiğini fark ettiğimiz Sitare Kalyoncuoğlu’nun zamanla daha da cool bir kadın havasına büründüğünü gördük. Eski halleri de çok güzelmiş ama şimdiki hali de adeta eskiye meydan okur durumda.  Geçmişe doğru yaptığımız yolculuk esnasında Sitare Kalyoncuoğlu’nun hayatında da büyük bir değişim olduğunu görüyoruz. İşlerini büyütüp organizasyon dünyasına el atan Kalyoncuoğlu’nun özel yaşamında da bir ayrılık oldu. Tabi bu süreçler ünlü güzelin tarzına ve olgunluğa katkılar da bulundu.

 

ŞEYMA SUBAŞI

DEĞİŞİM GöZLE GöRüLüR BOYUTTA

Şu sıralar Türkiye’nin en göz önünde olan kadını Şeyma Subaşı’nın geçmişiyle ilgili kısa bir yolculuk yaptığımızda görüyoruz ki büyük bir değişim var. Şeyma Hanım çok genç ve biliyoruz ki yüz güzelliği zamanla oturuyor. Kendisi hem zamanın ilerlemesinden hem de estetik uygulamalardan itinayla yararlanarak bu günkü güzelliğine kavuşmuş. Tarz anlamında da ciddi bir revizyondan geçen Subaşı bizce ne yapıyorsa çok iyi yapıyor ve an itibariyle çok çok iyi görünüyor.

 

YASEMİN & İZZET öZİLHAN

BüYüK DEĞİŞİM

Sosyal yaşam dünyasının belki de en tarz sahibi çifti onlar. Yasemin özilhan güzelliği ve şıklığı ile büyük beğeni toplarken ünlü iş adamı eşi İzzet özilhan da yakışıklılığı ve stiliyle göz dolduruyor. İkili bizce son yılların en cool ve en tarz çifti. Ama bu sözü bundan üç yıl önce söylememiz mümkün değildi. çünkü Yasemin özilhan daha sade ve iddiasız bir tarza sahip olup yüz hatları da şimdiki güzelliğine kavuşmamıştı. Evet o zaman da çok güzeldi. Bebeksi bir güzelliği vardı ama sahip olduğu karizmatik görüntüye son yıllarda kavuştu. Bunun için belli ki mini estetik dokunuşlardan faydalanılmış.

 

Merceği eşi İzzet özilhan’a çevirdiğimizde ise değişimin en güzel örneği ile karşılaştığımızı söyleyebiliriz. Yıllar içinde dergimiz sayfalarında fazla kilolarıyla boy gösteren İzzet özilhan verdiği bir kararla ve yaptığı düzenli sporla üç ay gibi kısa bir sürede 18 kilo vererek şimdiki fit halini kazandı. Hazır kilo veren ünlü iş adamı tarzında da ciddi değişimler yaptı. Son dönemde sakallarını uzatan, gardırobunu yenileyerek stilini kuvvetlendiren ünlü iş adamı günümüzde Türkiye’nin en stil sahibi ve karizmatik beyleri arasında yer alıyor. İzzet özilhan’ın değişimi gerçekten büyük bir alkışı hak ediyor.

Moda seçimleriyle bizce bugün Türkiye’nin en stil sahibi çifti olan Yasemin-İzzet özilhan çifti değişim bekleyen birçok çifte örnek olacak bir başarıya imza attılar diyebiliriz.

 

ZEYNEP ILICALI

DAHA GENç GöRüNüYOR

Sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerinden Zeynep Ilıcalı’nın değişimi sanki saç rengi ile başlıyor gibi görünse de aslında Zeynep Hanım gün geçtikçe daha fit ve daha genç bir görünüme kavuştu. Moda anlamında yaptığı seçimler ise daha dinamik oldu. önceleri uzun bol parçalara sıkça yer veren Zeynep Hanım zamanla vücudundaki değişimle birlikte daha dar parçalar seçmeye başladı. Zamanla gençleşen Zeynep Ilıcalı yaşamının ikinci dönemini sevgiyle kucaklıyora benziyor.