Volkan-Müjde Arıcı:Evliliklerinin 9. Yılında Milano’da Aşk Tazelediler

Volkan-Müjde Arıcı:Evliliklerinin 9. Yılında Milano’da Aşk Tazelediler Volkan-Müjde Arıcı:Evliliklerinin 9. Yılında Milano’da Aşk Tazelediler

Dentaria Clinic’in Sahipleri Volkan Arıcı ve Müjde Arıcı çifti, dünyanın en popüler “high-living” merkezlerinden biri olan Milano’da benzersiz bir kültür şehir turu gerçekleştirdi. Volkan Arıcı, modanın ve tasarımın merkezi olan şehrin büyüleyici ambiyansında eşi Müjde Arıcı’ya sürpriz yapıp 9. evlilik yıl dönümlerini kutlayarak aşk tazeledi.  

Üniversite yıllarında başlayan aşklarını yıllar içerisinde hayat ortaklığına dönüştürerek eşine az rastlanır bir birliktelik yaşayan Dentaria Clinic’in Sahipleri Volkan Arıcı ve Müjde Arıcı çifti, İtalyan Rönesansının kalbi olan Milano’da keyifli bir gezi gerçekleştirdi. Four Seasons Otel’de konaklayarak güzel bir tatil geçiren ve gotik mimarinin en büyük özelliği olan süslemeleri ile insanı büyüleyen şehrin eşsiz ambiyasında unutulmaz anlar yaşayan çift şehre hayran kaldı. Duomo meydanının büyüleyici atmosferinde eşi Müjde Arıcı ile doyasıya vakit geçiren Volkan Arıcı, görkemli tarihi yapısından çok etkilendikleri Milano’ya tatil planlamalarında sıklıkla yer verdiklerini dile getirdi. Volkan Arıcı, bu özel seyahatte eşi Müjde Arıcı’ya muhteşem bir sürpriz yaparak 9. evlilik yıl dönümlerini de kutladı. Özel bir akşam yemeği ile mutluluklarını taçlandıran çift, aralarındaki uyum ve sinerji ile bir kez daha kendilerine hayran bıraktı.
 
Volkan-Müjde Arıcı:Evliliklerinin 9. Yılında Milano’da Aşk Tazelediler Müjde-Volkan Arıcı
Volkan-Müjde Arıcı:Evliliklerinin 9. Yılında Milano’da Aşk Tazelediler Müjde-Volkan Arıcı
Volkan-Müjde Arıcı:Evliliklerinin 9. Yılında Milano’da Aşk Tazelediler Müjde Arıcı
Volkan-Müjde Arıcı:Evliliklerinin 9. Yılında Milano’da Aşk Tazelediler Volkan Arıcı