Vıp Med : ‘Yılın Uluslararası Estetik Ve Saç Merkezi’ Ödülünün Sahibi Oldu

Vıp Med :   ‘Yılın Uluslararası Estetik Ve Saç Merkezi’  Ödülünün Sahibi Oldu Vıp Med : ‘Yılın Uluslararası Estetik Ve Saç Merkezi’ Ödülünün Sahibi Oldu

İstanbul'un tam kalbinde Akatlar’da yer alan, son teknoloji ekipmanlarla donatılmış ve güzellik alanında dünyanın özel ve farklı teknolojilerini sunan Vipmed, “Yılın Uluslararası Estetik ve Saç Merkezi” ödülünün sahibi oldu. Vipmed Yönetim Kurulu Başkanı Ulviya Gasimova, ödülünü büyük alkışlar eşliğinde Orka Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu’nun elinden aldı.  

İstanbul'un önde gelen estetik kliniklerinden biri olan Vipmed, Ulviya Gasimova önderliğinde saç ekimi, estetik cerrahi, diş tedavileri, medikal estetik, alternatif tıp alanlarında danışanlarını yüksek standartlarda uygulamalarla buluşturarak özel bir hizmet sunuyor. Tecrübeli, insan odaklı ve yenilikçi ekibi ile yıl içerisinde birçok başarılı uygulamayı danışanlarına sunan Vipmed, Nigella Klass ödüllerinde “Yılın Uluslararası Estetik ve Saç Merkezi” ödülünün sahibi oldu. Ödülünü almak üzere sahneye büyük alkışlar eşliğinde çıkan Vipmed Yönetim Kurulu Başkanı Ulviya Gasimova, şıklığı ve güzelliği ile de büyük beğeni topladı. Ödülünü tekstil dünyasının duayen isimlerinden Orka Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu’nun elinden alan Ulviya Gasimova, ödüle layık görülmenin kendisi için çok onur ve gurur verici olduğunu belirtti.