Ünlü Şefler Diego Munoz ve Osman Sezener Brava'da Düzenlenen "4 Hands Dinner” ile İlk Kez Bir Araya Geldi

Ünlü Şefler Diego Munoz ve Osman Sezener Brava'da Düzenlenen "4 Hands Dinner” ile İlk Kez Bir Araya Geldi Ünlü Şefler Diego Munoz ve Osman Sezener Brava'da Düzenlenen "4 Hands Dinner” ile İlk Kez Bir Araya Geldi

Bodrum'un lezzet üssü The Bodrum EDITION’ın popüler imza restoranı BRAVA “4 Hands Dinner” ile ünlü iki şefe ev sahipliğiyaptı. Brava’nın dünyaca ünlü şefi Diego Munoz ve Kitchen’ın ünlü şefi Osman Sezener, 8 Haziran Perşembe akşamı ilk kez bir araya gelerek özel bir menü eşliğinde konuklara unutulmaz bir gastronomik deneyim yaşattı.

Yeni lüks anlayışının Türk Riviera’sındaki en popüler durağı ve Bodrum’un lezzet üssü The Bodrum EDITION, dünyaca ünlü Michelin yıldızlı şefi Diego Munoz ve Anadolu mutfağını başarıyla yorumlayan Osman Sezener’i ilk kez bir araya getirdiği "4 Hands Dinner" ile 8 Haziran Perşembe akşamı BRAVA’da konuklara unutulmaz bir deneyim yaşattı. Geceye özel şefler tarafından hazırlanan özel menüde geleneksel lezzetleri modern dokunuşlarla beğeniye sunan Osman Sezener ve Latin Amerika esintili yorumlarıyla Türk lezzetlerini çeşitlendiren Diego Munoz’un seçkin yorumlarına yer verildi. Deniz levregi ceviche, karamelize soğan ve patates eşliğinde Karaburun ahtapot, safranlı balık soslu fırında lagos, konfit ördek cacakli agnolotti ve tavada ördek göğsü gibi lezzetlerin öne çıktığı menüye BRAVA’nın barında yer alan klasik ve Latin Amerika notaları hissedilen deneysel kokteyl seçkisi eşlik etti. Gastronomi dünyası tarafından büyük ilgiyle takip edilen yetenekli iki şefin imza attığı bu özel gecede BRAVA’nın harika atmosferinde, Dj Berk Büyükakın’ın müzikleriyle renklendi.