Uludağ’da İçinizi Isıtacak Festival Whitefest 2016

Uludağ’da İçinizi Isıtacak Festival Whitefest 2016 Uludağ’da İçinizi Isıtacak Festival Whitefest 2016

Eğlence sever kar tutkunlarını Uludağ’da buluşturan Türkiye’nin en büyük gençlik festivali “Whitefest” yeni yılda, unutulmaz tatiller listenizin birinci sırasını almaya aday.

Jolly Tur’un gençlik markası Unitravel’in organize ettiği, kış tatillerinin dillerden düşmeyen en eğlenceli organizasyonu olan Whitefest, bu sene de birbirinden renkli etkinliklerle karların içinde içinizi ısıtacak. Gençlerin nabzını tutan ve eğlence adına istedikleri her şeyi onlara sunan Whitefest 2016’da, gün boyu eğlence hız kesmiyor.

Hayatınızın unutulmazları arasına girecek olan Whitefest 2016’da gün içinde karın tadını doyasıya çıkaran gençler, akşamüzeri “After Ski Party” ile eğlencenin zirvesine çıkıyor. Organizasyona katılan tüm müzik severler her gün bir ismin sahne alacağı gece etkinlikleriyle ünlü sanatçılarla buluşuyor. Serdar Ortaç, Hande Yener, Bengü, Murat Dalkılıç, Hakan Altun, Berkay, Serkan Kaya, Simge Sağın, Erdem Kınay, Merve özbey, Suat Ateşdağlı, David Şaboy, Cihat Uğurel, Emrah Göktaş, Percussion TAI ve MC Ali Tınaz’ın performanslarını sergileyeceği bu unutulmaz etkinliği kaçırmayın.

Whitefest 2016’da kışın en sıcak festivalini yaşamak için, BOF HOTEL, ALKOçLAR HOTEL, BüYüK HOTEL, KAR OTEL, BELVü HOTEL, MONTE BAIA HOTEL, AĞAOĞLU MY MOUNTAIN HOTEL, USLAN HOTEL, TREND LIFE, ALKOçLAR ZONE HOTEL, LE CHALET YAZICI HOTEL, ER-TA SOYAK HOTEL veya TREND LİFE HOTELS’den yerinizi ayırtabilirsiniz.

ünlü DJ’lerden unutulmaz performanslar, lazer/dans şovları, çeşitli oyun ve aktiviteleriyle dünyanın sayılı gençlik festivalleri arasında yer alan Whitefest 2016, 17 – 21 Ocak, 24 – 28 Ocak ve 07 – 11 Şubat tarihleri arasında olmak üzere 3 farklı dönemde gerçekleşerek eğlenceyi üç katına çıkarıyor.                    .