Ukiyo Restaurant & Bar’dan Asya Dokunuşlu Kış Menüsü

Ukiyo Restaurant & Bar’dan Asya Dokunuşlu Kış Menüsü Ukiyo Restaurant & Bar’dan Asya Dokunuşlu Kış Menüsü

Ukiyo, yenilenen menüsüyle Uzak Doğu lezzetlerine sımsıcak bir kış dokunuşu katıyor…

Fairmont Quasar Istanbul’un beşinci katında yer alan, büyüleyici Boğaz manzarası, “Yarının Asyası” konseptli mutfağı ve  Marcel Wanders imzalı sıradışı tasarımıyla Ukiyo Restaurant & Bar içinizi ısıtacak yeni kış menüsüyle misafirlerini ağırlıyor.

Executive Chef Ercan Yamantürk tarafından hazırlanan, yeni yıl ile birlikte sunulacak Ukiyo’nun kış menüsünde özel suşi tabaklarından tempuralara, dimsum, ton balığı tataki, gyoza çeşitleri, ördek bao bun, deniztarağı ve dana iliği, ağır ateşte pişirilmiş  dana kaburgası, fırında Hindistan cevizli ve çikolatalı sıcak kek, mango puding ve mochi çeşitlerine kadar eşsiz tatlar yer alıyor.

Benzersiz iç mekan tasarımı ve terasıyla şehrin en çarpıcı mekanlarından biri olan, Japonca “yüzen dünya” anlamına gelen Ukiyo, soğuk kış gecelerinde İstanbul’u bambaşka bir açıdan seyredebileceğiniz muhteşem bir lezzet deneyimi yaşatıyor. 

Asya mutfağının kadim geleneklerinden yola çıkarak yepyeni tekniklerle hazırlanan Uzak Doğu’nun otantik lezzetleri ve benzersiz malzemelerin yaratıcı sunumu bu kış da Ukiyo Restaurant & Bar’da lezzet düşkünlerini bekliyor.