Türk Ve Azerbaycan Sosyetesi O Bag İçin Buluştu

Türk Ve Azerbaycan Sosyetesi O Bag İçin Buluştu Türk Ve Azerbaycan Sosyetesi O Bag İçin Buluştu

Dünyaca ünlü İtalyan çanta tasarım markası, O Bag, tanıtımını 3 Şubat Çarşamba günü Venedik Sarayı'nda gerçekleştirdi. Davete, Türk ve Azerbaycan cemiyet hayatından pek çok isim katıldı.

Mezo Moda bünyesinde Türkiye'ye giren dünyaca ünlü İtalyan çanta markası O Bag, Venedik Sarayı'nda verilen bir davetle görücüye çıktı.  Resepsiyona Azerbaycan ve Türk sosyetesinden pek çok isim katıldı.

İlk mağazanın Kanyon Alışveriş Merkezi'nde açıldığını dile getiren Mezo Moda Kurucu Başkanı Nabat Garakhanova, davette yaptığı konuşmada " Dünyada trend haline gelmiş O Bag markasını Türkiye'ye getirdik. Mezo Moda'nın dinamik ruhuna en uygun markanın O Bag olduğuna, uzun araştırmalarımız sonucu karar verdik. Yüzlerce renk seçeneği ve modüler yapısı, bizi çok etkiledi. Türk moda anlayışının da bu dinamikliğe ihtiyacı olduğunu düşünerek, markayı Mezo Moda bünyesine kattık. Franchise vererek büyümeyi planlıyoruz." dedi.

Nesligül Aksoy, Leyla Mardin, Sema Basa, Berrin Zorlu, Feryal Gülman, Ayten Kazimova, Arzu Kunt, Ayşegül Toplusoy, Ulviyya Rahmanova, Nigar Bashirova, Arzu Kaprol, Arzu Kunt, Fulya Gündoğdu, Berna Abazoğlu İpek Toplusoy  gibi pek çok ünlü ismin katıldığı davette, Dünyaca ünlü şef Carlo Bernardini konuklara özel lezzetler hazırladı.