Turizm Dünyası The Artisan Istanbul’un Boğaz Manzaralı Terasında Buluştu

Turizm Dünyası The Artisan Istanbul’un Boğaz Manzaralı Terasında Buluştu Turizm Dünyası The Artisan Istanbul’un Boğaz Manzaralı Terasında Buluştu

Accor Grubu’nun premium markalarından MGallery’nin kusursuz hizmet anlayışıyla tarihi Gümüşsuyu semtinde hizmet veren The Artisan İstanbul Hotel, turizm sektörünü buluşturdu. 6 Haziran Salı akşamı gerçekleşen ve büyük ilgi gören özel davet, otelin Boğaz manzaralı terasında sektör temsilcilerini ağırladı. The Artisan İstanbul Hotel Genel Müdürü Bozkurt Atabek ev sahipliğinde gerçekleşen davete iş, medya ve turizm sektöründen çok sayıda isim katıldı. 

The Artisan İstanbul, yazın gelişini çok özel bir davetle kutladı. "Summer Party” olarak kurgulanan ve otelin eşsiz Boğaz manzaralı terasında, 6 Haziran Salı akşamı gerçekleşen davete sektörün önde gelen isimleri büyük ilgi gösterdi. The Artisan İstanbul Hotel Genel Müdürü Bozkurt Atabek'in ev sahipliğinde gerçekleşen özel gecede sektöre dair detaylar da konuşuldu. Katılımdan dolayı oldukça mutlu olduğunu belirten Bozkurt Atabek, geceye dair şunları kaydetti: “Değerli davetlilerimiz arasındaki sektör temsilcileri ve iş dünyasının önde gelen isimleriyle beraber iyi geçecek bir yaz sezonuna merhaba demenin mutluluğunu yaşıyoruz.”
Turizm sektörünün kalbinin attığı davette geceye özel olarak The Artisan Istanbul Hotel’in mutfağında hazırlanan mevsim meyveleriyle hazırlanmış smoothie ve tartlar ile kanepeler ikram edildi. Boğaz manzarası eşliğinde geç saatlere kadar süren parti, 80’ler konseptiyle geç saatlere kadar devam etti.