Tülin Şahin “Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışlarında” Yarışmacılara Destek Oldu

Tülin Şahin “Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışlarında” Yarışmacılara Destek Oldu Tülin Şahin “Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışlarında” Yarışmacılara Destek Oldu

Dünyanın çeşitli ülkelerinden binlerce yüzücüyü, dostluk, yarışma heyecanı ve en önemlisi iki kıta arasında yüzme deneyimi için buluşturan “29. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı” 23 Temmuz Pazar günü 1000’i yabancı 2 bin 200 yüzücünün katılımı ile gerçekleşti. Etkinliğe katılan ünlü topmodel Tülin Şahin hem gelen sporcu ve konuklarla sohbet ederken hem de organizasyon için birbirinden leziz ve pratik atıştırmalıklar yaptı.

Türkiye'nin ve İstanbul'un tanıtımına 29 yıldır önemli katkı sunan ve geçtiğimiz yıl, “Dünyanın En İyi Açık Su Yüzme Organizasyonu” seçilen 29. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışmasında yerli ve yabancı toplam 2 bin 200 yüzücü Pazar günü Asya’dan Avrupa’ya yüzdü. Kuruçeşme Cemil Topuzlu Parkı’nda Samsung tarafından kurulan etkinlik alanına katılan topmodel Tülin Şahin Samsung’un Michelin Yıldızlı şeflerden aldığı ilhamla tasarladığı premium ankastre serisi Chef Collection’ı tanıttı.  Topmodel Tülin şahin gelen konuklara keyifli anlar yaşatırken aynı zamanda mutfaktaki becerilerini göstererek lezzetli ve pratik atıştırmalıkları misafirlerin beğenisine sundu.

Samsung, mutfaklarda devrim yaratacak premium ankastre serisi Chef Collection ile profesyonel pişirme deneyimini evlere taşıyor. Fırın, ocak, davlumbaz ve bulaşık makinesinden oluşan yeni seri, Michelin yıldızlı şeflerin bilgi, birikim ve tutkularının Samsung teknolojisiyle buluşmasıyla yaratıldı.