Tolgahan Sayışman’ın Başrolünü Üstlendiği ‘Arjen’ Şık Bir Gala İle Gösterime Girdi

Tolgahan Sayışman’ın Başrolünü Üstlendiği ‘Arjen’ Şık Bir Gala İle Gösterime Girdi Tolgahan Sayışman’ın Başrolünü Üstlendiği ‘Arjen’ Şık Bir Gala İle Gösterime Girdi

Başarılı oyuncu ve yapımcı Tolgahan Sayışman’ın başrolünü ve yapımcılığını üstlendiği ‘Arjen’ düzenlenen gala ile birlikte dijital eğlence platformu Gain’de yerini aldı. Uniq İstanbul’da gerçekleşen gala töreninde dizi oyuncuları hazır bulunurken ilk gösterime sanat severler de yoğun ilgi gösterdi.  

Birbiri ardına yayınladığı dizilerle sektöre hareket getiren Gain, yeni dizisi “Arjen”in galasını Uniq İstanbul’da düzenledi. Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman’ın başrolünü ve yapımcılığını üstlendiği dizide Sayışman’a Talat Bulut, Ezgi Eyüboğlu, Alican Yücesoy, Dilara Aksüyek, Saruhan Hünel, Yunus Eski ve Cemal Toktaş gibi ünlü isimler eşlik ediyor. Galada basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tolgahan Sayışman “Daha önce Türkiye ekranlarında çok da alışagelmedik bir hikâyeyle karşınızdayız. Çok büyük bir emek verildi. Klasik bir cümle olacak belki ama Türkiye’de eşine benzerine rastlanmamış bir prodüksiyonla seyirci karşısına çıkıyoruz” dedi. Sayışman, gazetecilerin aksiyon sahnelerini sorması üzerine ise “Yorulduk... Başımıza kazalar geldi ama bunları bertaraf edip hızlı bir şekilde işe adapte olduk. Çıkan sonuçtan çok memnunum” diye konuştu. Ezgi Eyüboğlu “Arjen”in çok emek harcanmış bir iş olduğunu belirtirken Dilara Aksüyek “Çok beğendiğimiz bir işin içindeyiz” dedi. Saruhan Hünel ise “Tüyo vermek istemiyorum ama Tolgahan’ı çok zorlayan sahneler oldu” diye ekledi. Küçük yaşta sokaklarda yaşamak zorunda kalan bir çocuğun bir suikastçıya dönüşme hikâyesini konu Arjen konuklar tarafından yoğun ilgi görürken dizinin ilk bölümünü izleyen konuklar çok başarılı bulduklarını belirterek Tolgahan Sayışman ve dizi ekibini tebrik etti.