‘ The Underwater Paradıse ‘ Son 4 Gösterim

‘ The Underwater Paradıse ‘ Son 4 Gösterim ‘ The Underwater Paradıse ‘ Son 4 Gösterim

Sömestir tatilinde renkli içeriğiyle heyecanla beklenen “The Underwater Paradise’’ izleyicisiyle buluştu...

Sömestirin en renkli gösterisi 6-7 Şubat tarihlerinde son 4 gösterimi ile Volkswagen Arena’da çocuklarla buluşacak.

Şaşırtıcı lazer gösterileri, özel efekt ve ışık şovlarıyla harmanlanan ve her yaştan izleyicinin büyük keyif aldığı muhteşem gösteri “The Underwater Paradise” yoğun ilgi ile karşılandı.

Keyifle izlenen gösteride çocuklar su altının büyüleyici dünyasına tanıklık edip, rengârenk şovlarla coştular. Sahnede dev balonlar, hareketli balıklar, ışıltılı kostümleriyle akrobatik gösteriler büyük ilgiyle izlendi.

Her yaş için eşsiz ve mükemmel bir deneyim

IEG Live ve 73 Organizasyon işbirliği ve Finansbank ana sponsorluğunda İstanbul’a gelen The Underwater Paradise, 3 boyutlu sahnede izleyicilere rengârenk bir dünyanın kapılarını araladı. Son 4 gösterimi ile 6-7 Şubat 2016 tarihlerinde Volkswagen Arena’da çocuklar ile buluşacak olan muhteşem gösteri, sualtı dünyasının “Küçük Deniz Kızı, “Altın Balık” gibi klasiklerden de bazı referans ve alıntılarla, her yaştan izleyicinin içinde kendini bulabileceği modern bir peri masalı sunuyor.

Sömestr tatilinin sürprizi

Ekim 2011’de Letonya’da ilk kez sahnelenen The Underwater Paradise, İtalya, İngiltere, İsviçre, Rusya, Katar, Endonezya, Lübnan ve çin’de on binlerce kişi tarafından izlendi. özel efektler, ışık şovları ve müzikleriyle izleyenleri büyüleyen gösteri, seyircilerle interaktif bir şekilde ilerlemesi nedeniyle çocuklar kadar yetişkinler tarafından da büyük ilgi görüyor.

Mutlu bir diyar

Günlük koşuşturmalar sırasında sihirli bir şekilde renkli bir diyara ışınlanan Bay B.’ye denizatları, ejderha balıkları, denizyıldızları, denizkızları, palyaço balıkları ve bu diyarın birbirinden renkli yerlileri eşlik ediyor. Bu eğlenceli dünyanın kapıları, son 4 gösterim ile 6-7 Şubat 2016 tarihlerinde saat 13.00 ve 16.00 seanslarında Volkswagen Arena’da çocuklar ile buluşacak. Hayallerin gerçeğe dönüştüğü gösterinin biletleri Biletix’te…