The Most Bodrum Yalıkavak : Yüzde 30 Peşinat, 15 Ay Vade İle Şimdi Kaz anma Zamanı

The Most Bodrum Yalıkavak : Yüzde 30 Peşinat,  15 Ay Vade İle  Şimdi Kaz anma Zamanı The Most Bodrum Yalıkavak : Yüzde 30 Peşinat, 15 Ay Vade İle Şimdi Kaz anma Zamanı

Doğal bir mimari ile hayata geçirilen The Most Bodrum Yalıkavak projesinde her şey doğallığın verdiği dinginlik ve sadelik ile hayata geçirilirken, göz alıcı manzara eşliğinde benzersiz bir yaşam sunan projede malikane, müstakil villa ve rezidans dairelerden oluşan farklı yaşam tiplerine hitap eden üniteler yer alıyor.  

YÜKSEK YAŞAM VE YATIRIM DEĞERİ İLE HEP ÇOK KAZANDIRMAYA HAZIR
Benzersiz lokasyonu, özenle projelendirilen detayları ile hep daha fazlasını isteyenlere özel olarak geliştirilen projede; benzersiz ve sonsuz deniz manzarası, tapuların hazır olması ve deniz kullanımı ile yatırım kararlarınızda en doğru rota ‘The Most Bodrum Yalıkavak’ olacak. Avantajlı fiyatlar ile Ekim sonuna kadar yüzde 30 peşinat ve 15 ay vade yapılan projede hem yeni bir hikâye hem kazandıran bir yatırıma adım atmış olacaksınız. The Most Bodrum Yalıkavak projesi yüksek yaşam ve yatırım değeri ile hep çok kazandırmaya hazır.

HEP DAHA FAZLASINI İSTEYENLERE
Bodrum’da yaşamak bir ayrıcalıktır; çünkü zamansız ve özgün olmak isteyenlerin buluşma noktasıdır Bodrum. Sessiz ve rahat yaşamı, sınırsız deniz manzarası, olağanüstü gün batımı, havası, doğası ve kendine has ruhu ile Bodrum hep daha fazlasını isteyenlerin zamansız deneyim ve rafine yaşam durağıdır.

DOĞA İLE BÜTÜNLEŞEN TASARIM
Mavinin ve yeşilin; harika gün batımlarının ve meltemin harika bir kombinasyonu olan The Most Bodrum Yalıkavak projesinde hayat bir bütün. Bu bütünlüğü proje genelinde uyguladığı çilek taşı kaplamaları ile harika doğal bir bütünlüğe imza attığı gibi, Bodrum’a özgü özel peyzaj alanlarını yaşam alanlarına adapte ederek hayatın tüm tonlarını bir bütünsellik ile sizlere sunuyor. Doğa ve hayali bütünleştiren bu eşsiz proje sizleri bekliyor.

THE MOST BODRUM DENİZİN KALBİ İLE BÜTÜNLEŞEN BİR PROJE
Gece ya da gündüz, her zaman kesintisiz ve sonsuz deniz manzarası keyfinize Yalıkavak ve Küdür panoraması eşlik ederken, en iyi projelerin olduğu bir koyda eşsiz yaşamın tadına vardıran anlarda, sakinlik ve huzur dört mevsim hep sizinle olacak. Sadece yazları değil, kışında benzersiz tadını yerden ısıtmalı ve merkezi klima sistemli evlerde büyük bir zevkle yaşatan The Most Bodrum Yalıkavak, zeytin ve çam ağaçlarından oluşan eşsiz yeşil tonların, turkuaz mavinin denize yansıdığı harika doğal manzarasında sizlere denizin kalbini hissettiriyor.