The Luxury Network, Lüks Markaları İstanbul’da Buluşturdu

The Luxury Network,  Lüks Markaları İstanbul’da Buluşturdu The Luxury Network, Lüks Markaları İstanbul’da Buluşturdu

The Luxury Network tarafından Bitexen’in ana sponsorluğunda bu yıl 5.’si düzenlenen The Luxury Network Awards ödül töreni, Beşiktaş’taki Shang-ri La Bosphorus Hotel’de gerçekleşti. Özge Ulusoy’un sunuculuğunu, TLN International Global CEO'su Fares Ghattas ve Erdem Akcıl’ın ev sahipliğini üstlendiği The Luxury Network Awards Ödül Töreni’ne iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda isim katıldı.  

Londra merkezli The Luxury Network, her yıl farklı bir şehirde gerçekleşen ve bu yıl Moskova, Beyrut, Dubai ve Doha’dan sonra Shang-ri La Bosphorus Hotel’de düzenlenen The Luxury Network Awards ile dünyaca ünlü lüks markaları İstanbul’da buluşturdu. İş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının sevilen isimlerinin katıldığı ödül töreni, Bitexen sponsorluğunda büyük bir coşku ile gerçekleşti. Bu yıl 5. kez düzenlenen, sunuculuğunu Özge Ulusoy’un yaptığı ve TLN International Global CEO'su Fares Ghattas ve Erdem Akcıl’ın ev sahipliğinde gerçekleşen The Luxury Network Awards ödül töreni yoğun bir ilgi ile gerçekleşirken gece boyunca renkli anlar yaşandı. Avrupa, Asya, Afrika, Avustralya, Orta Doğu ve Amerika'dan gelen 300 davetlinin katılımıyla düzenlenen törende gayrimenkulden otomotive, mücevherden turizme kadar çeşitli alanlarda hizmet veren dünyanın ve Türkiye’nin en köklü ve lüks markaları ödüllendirildi. Dünyaca ünlü sanatçılar Andy Madadian, Shani Rigsbee ve Carol Samaha birbirinden özel şarkılarıyla konuklara eşsiz müzik ziyafeti sunarken, davetliler Shang-ri La Bosphorus Hotel’deki Le Bar’da gerçekleşen After Party ile geç saatlere kadar eğlenceye doydu.
 
The Luxury Network,  Lüks Markaları İstanbul’da Buluşturdu Yalçın Ayaydın-Rutkay Çakırkaya
The Luxury Network,  Lüks Markaları İstanbul’da Buluşturdu Merve Akıncı-Dündar Keşaplı-Gözde Külahlı-Fares Ghattas-Emel Demirel-Mila Kali-Muammer Kapucuoğlu