The Bodrum Edition Yeni Sezona Büyük Sürprizlerle İddialı Bir Giriş Yapıyor

The Bodrum Edition Yeni Sezona Büyük Sürprizlerle İddialı Bir Giriş Yapıyor The Bodrum Edition Yeni Sezona Büyük Sürprizlerle İddialı Bir Giriş Yapıyor

Yeni lüks anlayışının Türk Riviera’sındaki temsilcisi The Bodrum EDITION, 19 Nisan Cuma günü 7. sezonu için kapılarını açıyor.

Ege Denizi'nin en güzel koyunda yer alan, zamansız ve zarif mimari tasarımıyla büyüleyen odaları, süit ve ''The Villa''dan oluşan geniş kompleksinde 3 gurme restoran, bar, gece kulübü, Beach Club, sonsuzluk havuzu, SPA bulunan lüks butik otel The Bodrum EDITION, benzersiz yaz tatili deneyiminiz için ilham verici olanaklar sunuyor.

Gastronomi, sanat, spor ve eğlence anlayışındaki iddiasını bu sezon da güçlü bir şekilde sürdürecek olan The Bodrum EDITION, yeme içme alanındaki büyük sürprizleri, heyecanla beklenen etkinlikleri ve pop-up projeleriyle muhteşem bir yaz sezonu için hazırlıklarını tamamladı.

Geçtiğimiz yıllarda büyük ilgi gören etkinlikleri ve yeni projeleriyle bu yaz da ses getirecek olan The Bodrum EDITION; Michelin yıldızlı şeflerin Bodrum’daki buluşma noktası olarak gastronomi alanındaki iddiasını en üst seviyeye taşıyor. 19 Nisan’da kapılarını açacak otel Londra'da spor ve sağlıklı yaşam sektörünün öncüsü ve dünya standartlarındaki antrenörleriyle benzersiz bir spor deneyimi sunan BXR London ile Mayıs ayında sıra dışı bir fitness ve sağlıklı yaşam programı ile yeni sezona sporseverlerle start veriyor. Bu sezon da yine özel sanat projeleri ve The Bodrum EDITION ile özdeşleşen eğlenceli yaz partileri ise sezonun heyecanla beklenen diğer etkinlikleri olarak başrolde olacak.
MICHELIN YILDIZLI ŞEFLERİN BODRUM’DAKİ BULUŞMA NOKTASI

The Bodrum EDITION’ın imza açık hava restoranı BRAVA, yeni konsepti ile İtalyan esintilerini Bodrum'a taşıyor. Bu yılın büyük gastronomi sürprizi olan ve “BRAVA By Stefano Ciotti” adıyla yenilenen BRAVA, dünyaca ünlü Michelin yıldızlı şef Stefano Ciotti yönetimindeki mutfağı ve yenilenmiş seçkin menüsüyle konuklarına yepyeni bir gastronomi deneyimi yaşatacak. Rimini doğumlu İtalyan şef, 2010 yılında aldığı kişisel Michelin yıldızını sayısız prestijli ödülle taçlandırdıktan sonra Pesaro Sahili'ndeki Nostrano By Stefano Ciotti isimli restoranıyla 2017 yılından 2024 yılına kadar 7 yıl boyunca Michelin yıldızını koruyarak İtalya'nın ve dünyanın sayılı şefleri arasında yer alıyor. Bu yaz ise BRAVA By Stefano Ciotti adıyla yenilenen The Bodrum EDITION'ın imza açık hava restoranında kendisi gibi İtalyan mixologist, sommelier, sous chef ekibiyle birlikte birbirinden özel tatlara imza atacak.
Ünlü şef Osman Sezener yönetimindeki KITCHEN geleneksel lezzetler arayanların Bodrum'daki favori buluşma noktası olmaya devam ediyor. 2024 yılında Michelin yıldızına layık görülerek popülerliğini artıran restoran yeni sezonunda konuklarına benzersiz lezzetler sunmaya devam edecek. Sezener’in otelin bahçesinden ve yerel çiftliklerden topladığı en iyi malzemelerle hazırladığı özel menüsü, farklı bir alternatif sunarken Ege'nin en özel lezzetlerini yaz boyunca özel menüler eşliğinde sunacak.
Gündüzleri daha rahat, akşamları ise daha eğlence odaklı olan sahil restoranı Morena’da ise İstanbul’un ünlü Asya Mutfağı INARI, INARI Kujira ile bu yaz yine Japon esintili menüsüyle konuklarını ağırlamaya devam edecek.


THE BODRUM EDITION'DA SANAT

Gastronomiden spora, eğlenceden sanata hayatın her alanıyla iç içe konseptiyle sektöre yön veren The Bodrum EDITION, iddialı girdiği bu yaz sezonunda da sanat dünyasından önemli isimlere ev sahipliği yapmaya devam edecek. The Bodrum EDITION, heyecanla beklenen yeni sezonunda ev sahipliği yapacağı sergiler ve hayata geçireceği sürpriz pop-up sanat projeleriyle bir kez daha sanata kattığı değerle öne çıkacak. Modern lüks anlayışının temsilcisi olan otel, kültür sanatla tatili birleştirerek konuklarına yaşattığı deneyimini benzersiz kılmaya devam ediyor.


YAZ BOYU SAĞLIKLI YAŞAM

Londra'nın gözde spor merkezi olan ve Naomi Campbell, Dua Lipa, Conor McGregor gibi birçok dünyaca ünlü ismin üye olduğu BXR London, 2-6 Mayıs'ta ilk kez The Bodrum EDITION'a konuk oluyor. Ünlülerin spor eğitmenleri eşliğinde gerçekleşecek fiziksel aktiviteler, egzersizler ve doğa yürüyüşlerine özenle seçilmiş sağlıklı menülerin eşlik edeceği program, spor tutkunlarına benzersiz bir spor kampı deneyimi sunacak. Yaza girerken sağlıklı yaşamı ve sporu hayatının merkezine alanların kaçırmaması gereken BXR Bootcamp at The Bodrum EDITION, şampiyonlar için özel geliştirilen programını Bodrum'a getiriyor.

The Bodrum EDITION'ın, İstanbul'un popüler sağlıklı yaşam platformu Urban Active ile başlattığı ve büyük ilgi gören iş birliği bu sezon da devam ediyor. Geçtiğimiz yaz oldukça sevilen, hareketli müzikler eşliğinde gerçekleştirilen cycling antrenmanlarından oluşan “Urban Active Indoor Cycling Studio" etkinliği bu yaz sezonunda da sporseverlere yoğun ve özel antrenmanlar sunacak.

Bu sezon spor alanındaki bir diğer yenilik ise İstanbul'un popüler yoga stüdyosu YogaŞala ile olan iş birliği. Otel misafirlerine sunduğu spor aktiviteleri arasında yoga da bulunan The Bodrum EDITION bu yaz, yoga pratiklerine ek olarak son zamanların en önemli trendlerinden Sup Yoga'yı YogaŞala ile Bodrum'a getiriyor. Yalnızca otelde konaklayanlara özel bir programla denizin üzerinde gerçekleşecek Sup Yoga pratikleri, yaz boyu The Bodrum EDITION konuklarına rahatlatıcı bir deneyim sunacak.