Teo Demir Yeni Yaşını Düzenlediği Sıra Dışı Bir Etkinlikle Kutladı.

Teo Demir Yeni Yaşını Düzenlediği Sıra Dışı Bir Etkinlikle Kutladı. Teo Demir Yeni Yaşını Düzenlediği Sıra Dışı Bir Etkinlikle Kutladı.

Eğlence sektörünün önemli adreslerinden Boaz Roof Kuruçeşme İşletmecisi Teo Demir, yeni yaşını düzenlediği sıra dışı bir etkinlikle kutladı. Ünlü ismin yakın dostları ile sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerinin katıldığı doğum günü partisi Boaz Roof Kuruçeşme’de gerçekleşirken Teo Demir, konuklarına unutulmaz bir gece yaşattı.  

Ünlü Dj Teo Demir, doğum gününü yakın dostlarını ağırladığı özel bir etkinlikle kutladı. Eğlence sektörünün sevilen ismi Teo Demir’in doğum günü partisine yakın dostları ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimleri katıldı. Gecede Boaz Roof Kuruçeşme’de eğlence ve lezzet dolu dünyasına adım atan konuklar unutulmaz bir akşam yaşadılar. Danslarıyla konukları mest eden Dj Teo, doğum gününü yakın dostlarıyla kutlamanın mutluluğunu yaşadı. Teo Demir, yaş günü pastasını yakın dostlarıyla birlikte keserken gerçekleştirdiği konuşmada kendisini bu anlamlı günde yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür ederek ‘Bu gece mekanımızda sizleri ağırlamanın mutluluğunu yaşıyorum. Boaz Roof Kuruçeşme olarak gece hayatının en iddialı ve en sevilen mekanlarından birisi olmak istiyoruz. Yeni yaşıma siz kıymetli dostlarımla girmek tarifsiz bir duygu. Geçtiğimiz yıl da beni yalnız bırakmamış ve bu duyguyu yaşatmıştınız. Hepinize çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 
Teo Demir Yeni Yaşını Düzenlediği Sıra Dışı Bir Etkinlikle Kutladı. Ali Kök, Aylin Erol, Teo Demir, Erşah Aksa, Mehmet Sunna
Teo Demir Yeni Yaşını Düzenlediği Sıra Dışı Bir Etkinlikle Kutladı. Aslı Demir
Teo Demir Yeni Yaşını Düzenlediği Sıra Dışı Bir Etkinlikle Kutladı. Atilla Zorlu, Teo Demir, Alina Abrasimova
Teo Demir Yeni Yaşını Düzenlediği Sıra Dışı Bir Etkinlikle Kutladı. Deha Durmaz, Teo Demir, Okan Yanardağ
Teo Demir Yeni Yaşını Düzenlediği Sıra Dışı Bir Etkinlikle Kutladı. Ege Ekinci, Celal Demir, Teo Demir, Nazım Başkaya
Teo Demir Yeni Yaşını Düzenlediği Sıra Dışı Bir Etkinlikle Kutladı. Esra Sönmezer
Teo Demir Yeni Yaşını Düzenlediği Sıra Dışı Bir Etkinlikle Kutladı. Melek Balkan, Teo Demir
Teo Demir Yeni Yaşını Düzenlediği Sıra Dışı Bir Etkinlikle Kutladı. Nesrin Adıgüzel, Gül Bağçiçek, Teo Demir, Ebru Ekşioğlu, Afarin İmani
Teo Demir Yeni Yaşını Düzenlediği Sıra Dışı Bir Etkinlikle Kutladı. Samet Kaba, Duygu Gültekin
Teo Demir Yeni Yaşını Düzenlediği Sıra Dışı Bir Etkinlikle Kutladı. Teo Demir, Muzaffer Vurgun