‘Temassız Ödeme’ ile Kitap Hediye Edin

‘Temassız Ödeme’ ile Kitap Hediye Edin ‘Temassız Ödeme’ ile Kitap Hediye Edin

D&R, BKM ve Herkese Kitap Vakfı İşbirliğiyle, 81 İlde 81 Okula 81 Kütüphane Yapılacak

27 ilde 150 mağazası ile hizmet veren D&R, Bankalararası Kart Merkezi (BKM) ve Herkese Kitap Vakfı işbirliğiyle eğitime katkı sağlayacak yeni bir projeye daha imza atıyor. Tüm D&R mağazalarından 14 Aralık - 1 Mart tarihlerinde yapacağınız her ‘temassız ödeme’yle, ‘81 İlde 81 Kütüphane Projesi’ne destek olarak, ihtiyacı olan okullara kitap hediye edebilirsiniz.

           

 

27 ilde hizmet veren 150 mağazasıyla her geçen gün büyüyen D&R, Bankalararası Kart Merkezi (BKM) ve Herkese Kitap Vakfı işbirliğiyle, ‘81 İlde 81 Kütüphane Projesi’ni hayata geçiriyor. Proje kapsamında; 14 Aralık - 1 Mart tarihlerinde D&R mağazalarında yapacağınız ‘temassız ödeme’ler sayesinde, Türkiye’nin 81 ilinde ihtiyacı olan okullara kütüphane yapılmasına katkı sağlayabileceksiniz.

 

Herhangi bir ek ücret ödemeden sadece tüm bankaların temassız özellikli kartlarını kullanarak yapılacak ödeme, her bir D&R müşterisine bu proye katkı sağlama imkanı sunuyor. ödeme işlemini basit ve hızlı bir tecrübe haline dönüştüren bu sistem kasalarda olası kuyruk oluşmasını önlüyor. Proje, dünyada hızla kabul gören bir teknoloji haline gelen ‘temassız ödeme’nin yaygınlaşması için de bir fırsat sunuyor.

 

Herkese Kitap Vakfı’nın desteğiyle belirlenen, 81 ilin her birinde kütüphaneye ihtiyacı olan 81 okula kitap sağlanacaktır. Projeye destek olmak için D&R’dan yapacağınız alışverişlerinizi temassız ödemeyle yapmanız yeterli olacak.