Tazegül Taytan : Esteseven İle ‘Yılın Saç Ekim Merkezi’ Ödülünün Sahibi Oldu

Tazegül Taytan :  Esteseven İle  ‘Yılın Saç Ekim Merkezi’ Ödülünün Sahibi Oldu Tazegül Taytan : Esteseven İle ‘Yılın Saç Ekim Merkezi’ Ödülünün Sahibi Oldu

Saç ekimi, saç tedavileri, medikal işlemler ve diş tedavilerini profesyonel bir ekip ve butik hizmet anlayışıyla gerçekleştiren EsteSeven, İstanbul İş İnsanları Derneği tarafından düzenlenen 8. Türkiye Marka Zirvesi’nde, ‘Yılın Saç Ekim Merkezi’ ödülünün sahibi oldu. Ödülünü büyük bir gurur ve mutluluk ile alan Esteseven Kurucu Ortağı Tazegül Taytan, kendisini ödüle layık gören herkese teşekkür etti.  

İstanbul İş İnsanları Derneği’nin düzenlediği 8. Türkiye Marka Zirvesi, yoğun bir katılımla Raffles Otel’de gerçekleşti. İş, sanat, medya, siyaset ve sosyal yaşam dünyasının önemli isimlerinin yer aldığı törende, 50 farklı kategoride ödüller firma temsilcileriyle buluştu. Bu özel gecede; saç ekimi, saç tedavileri, medikal işlemler ve diş tedavilerini profesyonel bir ekip ve butik hizmet anlayışıyla gerçekleştiren EsteSeven, ‘Yılın Saç Ekim Merkezi’ seçildi. Ödülünü almak için sahneye çıkan Esteseven Kurucu Ortağı Tazegül Taytan, “Türkiye’nin büyük ve önemli kurum ve kuruluşlarının olduğu bir organizasyonda bizlerin de ödül alması büyük bir onur. Bu ödülü tüm sağlık çalışanları adına alıyoruz. Bu ödül sadece bizim değil, sektörümüzün de başarısıdır. Teknolojiyi etkin kullanarak danışanlarımıza daha iyi hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Esteseven ailesi olarak sağlıklı ve başarılı bir gelecek diliyoruz.” sözleriyle büyük alkış topladı. Şıklığı ve zarafeti ile de bu özel gecenin ilgi odağı olan Tazegül Taytan, davetlilerin büyük beğenisini topladı. Tören sonrasında tebrikleri kabul eden Tazegül Taytan, yakın dostları ve eşi Emrullah Taytan ile başarısını kutladı.