Suud Collectıon Kapsül Koleksiyonu 'Slow Lıvıng' Şık Bir Davetle Tanıtıldı

Suud Collectıon Kapsül Koleksiyonu 'Slow Lıvıng' Şık Bir Davetle Tanıtıldı Suud Collectıon Kapsül Koleksiyonu 'Slow Lıvıng' Şık Bir Davetle Tanıtıldı

Tasarımlarıyla kısa sürede moda dünyasında adını duyuran Suud Collection, 'Slow Living' temalı 2024 Yaz Kapsül Koleksiyonunu düzenlediği özel bir davetle tanıttı. Bebeköy Momo’da gerçekleşen lansmanda konuklar koleksiyonu yakından incelerken Suud Collection Kurucusu Merve Topal Dere konuklarıyla yakından ilgilendi.  

İstanbul merkezli olarak kadın girişimci Merve Topal Dere tarafından kurulan Suud Collection, 'Slow Living' temalı 2024 Yaz Kapsül Koleksiyonunu, Bebeköy Momo’da düzenlediği özel bir lansmanla tanıttı. Lansmana iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının klass isimleri katılırken koleksiyon büyük beğeni topladı. Lansmanda konuşan Suud Collection'ın kurucusu Merve Topal Dere, yeni koleksiyonun modern yaşamın hızına kısa bir mola verip doğanın ritmine uyum sağlamak isteyenler için tasarlandığını belirtti. Dere, "Ege'nin serin sularından ilham alarak tasarlanan bu koleksiyon, yaz mevsimine özgü hafiflik ve rahatlık vaadiyle öne çıkıyor. Şıklık ve konforu bir araya getiren Slow Living, sizi yaz aylarında ferah ve şık hissettirmeyi amaçlıyor" dedi. Tamamı doğal kumaşlardan üretilen, uzun ömürlü ve zamansız parçalarıyla dikkat çeken koleksiyonu da yorumlayan Merve Topal Dere, sürdürülebilir bir yaşam tarzını benimseyenler için ideal seçenekler sunduklarını vurguladı. Hafif, nefes alabilen ve doğal kumaşlardan oluşan parçaları, kalite ve estetik vizyonunu yansıtarak gardıropları zenginleştirmeyi hedefleyen koleksiyon konukların büyük beğenisini kazanırken konuklar davetin sonunda Merve Topal Dere’yi tebrik ederek davetten ayrıldılar.

 
Suud Collectıon Kapsül Koleksiyonu 'Slow Lıvıng' Şık Bir Davetle Tanıtıldı Afranur Kalaycı
Suud Collectıon Kapsül Koleksiyonu 'Slow Lıvıng' Şık Bir Davetle Tanıtıldı Duygu Batur, Merve Dere
Suud Collectıon Kapsül Koleksiyonu 'Slow Lıvıng' Şık Bir Davetle Tanıtıldı İrem Zeydanlı
Suud Collectıon Kapsül Koleksiyonu 'Slow Lıvıng' Şık Bir Davetle Tanıtıldı Mihre Mutlu