Sonay Öztan Gökhan: Yeni Yaşını Kliniğindeki Sürprizle Kutladı

Sonay Öztan Gökhan: Yeni Yaşını Kliniğindeki Sürprizle Kutladı Sonay Öztan Gökhan: Yeni Yaşını Kliniğindeki Sürprizle Kutladı

SG Dental Estetik Kliniği Kurucusu ünlü Diş Hekimi Sonay Öztan Gökhan, doğum gününü Güngören’de bulunan kliniğinde kutladı. Eşi Orhan Gökhan kızı Melis Gökhan ve ekibinin sürpriziyle doğum gününü kutlayan Sonay Öztan Gökhan’ı yakın dostları da yalnız bırakmadı. Oldukça keyifli bir atmosferde gerçekleşen kutlamada sürpriz olarak Orhan Gökhan’ın seslendirdiği romantik şiir konuklara dinletilirken Sonay Öztan Gökhan doğum günü pastasını büyük bir heyecan ve mutlulukla kesti.  

Ünlülerin Diş Hekim olarak tanınan ve gülüş estetiği alanında Türkiye’nin önde gelen diş hekimleri arasında yer alan SG Dental Estetik Kliniği Kurucusu Sonay Öztan Gökhan, yeni yaşını şık bir partiyle kutladı. Sonay Öztan Gökhan’ın Güngören’deki kliniğinde gerçekleşen kutlamayı Sonay Hanım’ın eşi Orhan Gökhan, kızı Melis Gökhan ve ekibi düzenlerken ünlü ismin yakın dostları ve ekip arkadaşları da bu özel kutlamaya katıldı. Oldukça keyifli bir atmosferde gerçekleşen kutlamada davetlilere özel lezzetler ikram edilirken Sonay Öztan Gökhan doğum günü pastasını büyük bir heyecan ve mutlulukla kesti. Kutlamada Sonay Öztan Gökhan’a eşi Orhan Gökhan’da romantik bir sürpriz de yapıldı. Seslendirdiği romantik şiiri konukların huzurunda eşine dinleten Orhan Gökhan sonrasında ise çiçek ve hediyesini takdim etti. Başarılı diş hekimi 2023 yılının ve yeni yaşının hem kendisine hem de kliniğine başarı getirmesini diledi. Yaptığı konuşmada başta ekip arkadaşları olmak üzere her zaman yanında olan dostlarına teşekkür eden Sonay Öztan Gökhan ‘Sizler olmasaydınız SG Dental markası olarak bugünlere gelemezdik. Hepinize minnettarım.” dedi. Daha sonrasında hediye ve tebrikleri kabul eden ünlü diş hekimi parti bitiminde misafirlerini tek tek uğurladı.
 
Sonay Öztan Gökhan: Yeni Yaşını Kliniğindeki Sürprizle Kutladı Orhan-Sonay-Melis Gökhan
Sonay Öztan Gökhan: Yeni Yaşını Kliniğindeki Sürprizle Kutladı Alanur Eryılmaz-Cansu Uzunbabalar
Sonay Öztan Gökhan: Yeni Yaşını Kliniğindeki Sürprizle Kutladı Lara Muradova
Sonay Öztan Gökhan: Yeni Yaşını Kliniğindeki Sürprizle Kutladı Lara Muradova-Sonay Gökhan