Sonay Öztan Gökhan: Nişantaşı Sokaklarında Şıklığı ile Dikkat Çekti

Sonay Öztan Gökhan: Nişantaşı Sokaklarında Şıklığı ile Dikkat Çekti Sonay Öztan Gökhan: Nişantaşı Sokaklarında Şıklığı ile Dikkat Çekti

SG Dental Estetik Kliniği Kurucusu ünlü Estetik Diş Hekimi Sonay Öztan Gökhan, yoğun iş temposuna verdiği kısa molada Nişantaşı’nda objektifler tarafından görüntülendi. 2023’e yoğun bir giriş yaptığını söyleyerek sene içerisinde farklı projelere imza atacağını müjdeleyen başarılı diş hekimi, Nişantaşı sokaklarındaki şıklığı ile de dikkat çekti.  

Çok sayıda ünlü isim ile sosyal yaşam dünyasının güvendiği diş hekimlerinden birisi olarak hasta memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile hasta konforunu üst seviyeye çıkaran ünlü Diş Hekimi Sonay Öztan Gökhan, yoğun iş temposuna verdiği kısa molada Nişantaşı sokaklarında objektiflere yansıdı. Geçtiğimiz yıl içerisinde birçok farklı sosyal sorumluluk projesi içerisinde yer alarak ve 5 ayrı organizasyondan ödül alarak başarılarını taçlandıran başarılı diş hekimi, 2023’e yoğun bir giriş yaptığını söyleyerek özellikle yurt dışından yoğun bir talep olduğunu belirtti. Bu sene de pek çok güzel çalışmaya imza atacağını müjdeleyen ve yeni yatırımlar için plan yaptığının haberini veren Sonay Öztan Gökhan, Nişantaşı’ndaki ünlü markaların mağazalarını gezerken ardından ise bir kafede oturarak kahve içti. Kafede de çalışmayı ihmal etmeyen başarılı diş hekimi telefonda görüşmeler yaparak randevularını organize etti. Saks mavisi gömleği ve deri ceketiyle oldukça şık bir görünüm sergileyen Sonay Öztan Gökhan, kış sezonu ürünlerini inceleyerek gardırobuna yeni parçalar ekledi.
 
Sonay Öztan Gökhan: Nişantaşı Sokaklarında Şıklığı ile Dikkat Çekti Sonay Öztan Gökhan