Sırmaison 3. Yılında 3. Mağazasını Akmerkezde Açtı

Sırmaison 3. Yılında 3. Mağazasını Akmerkezde Açtı Sırmaison 3. Yılında 3. Mağazasını Akmerkezde Açtı

Şirin Yalçın'ın ev sahipliğinde düzenlenen davete iş ve cemiyet hayatından bir çok ünlü katıldı.

Başarı grafiğini hızla yükselten SIRMAISON mağazalarında gümüşten altına, porselenden kristale kadar dünyaca ünlü bir çok markanın çatal-bıçak ve yemek takımları, aksesuarlar ve her biri özenle tasarlanmış dekorasyon ürünlerini bulma şansınız var.

 

Sırmaison'un bünyesinde; Türkiye temsilciliğini yaptığı gümüş çatal-bıçak takımları konusunda dünyanın en ünlü Fransız markalarından Ercuis, porselen yemek ve servis takımları  söz konusu olduğunda dünyanın en köklü markaları arasında gösterilen Fransız Raynaud Limoges, masaüstü objeleri, vazoları ve kadehleri ile oldukça popüler Lalique, Cristallerie de Montbronn, Carl Rotter, Galant, Griffe - JL Coquet - Chando - Dibbern - Strauss - Judeco – Infinty renkli kadehleri servis standları ve renkli karafları ile ön plana çıkan Griffe gibi özel tasarım markaları bulunuyor.

Yeni evlenen çiftlere evlilik listelerini hazırlarken tüm ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlayacak geniş ve kaliteli bir ürün yelpazesine sahip Sırmaison'da aynı zamanda yaşam alanlarınızı farklılaştırabileceğiniz ve günlük hayatınızın parçası olabilecek yeni ve özel bir çok ürünü bulabilirsiniz .

 

Sırmaison Nişantaşı Zorlu ve Akmerkez mağazaları sosyal sorumluluk projesi olarak; ‘Sınırsız Atölye’ projesiyle bu doğrultudaki çalışmalara destek vermeyi ve katkıda bulunmayı arzuluyor. Proje kapsamında, 25.000’e yakın Suriyeli’ye kadının Amerikan Servis,Peçete,Minder , Yastık, Bileklik, Kolye, Kitap Ayracı, Lavanta Torbası, Toka,Cam Aksesuar dan yaptıkları ürünler satılıp  sosyal duyarlılığı güncel tutmak istenmiştir. üretilen ürünlerin belli mağaza veya sosyal mekanlarda bağış amaçlı satışı yapıldıktan sonra

derneğimizin tüzüğüne da uygun olarak bu amaçla toplanan gelirler kamptaki sosyal

tesislerdeki atölyelerde çalışan kadınlara dağıtılacaktır.