Simin Bıçakcıoğlu : “Yılın İdol İş Kadını” Seçilmenin Gururunu Yaşadı

Simin Bıçakcıoğlu :  “Yılın İdol İş Kadını” Seçilmenin Gururunu Yaşadı Simin Bıçakcıoğlu : “Yılın İdol İş Kadını” Seçilmenin Gururunu Yaşadı

Ralli sporu ve iş dünyasındaki başarıyla adından söz ettiren Simin Bıçakcıoğlu gecenin en özel ödüllerinden birisi olan “Yılın İdol İş Kadını” ödülüne layık görüldü. Simin Bıçakcıoğlu’na sahnede ödülünü dünyaca ünlü fitness modeli Murat Tavman verdi.   

Bir kadın olarak Ralli sporunda sıra dışı bir başarı hikâyesine imza atan, 2012 yılında Türkiye Kadınlar Ralli Şampiyonu olduktan sonra üst üste beş yıl Türkiye Ralli Şampiyonası'nda Kadın Pilotlar Şampiyonluğunu kimseye bırakmayan, bununla da yetinmeyerek iş hayatında 4B markasıyla inşaat ve taahhüt projelerinde dikkat çekerek birçok kadına rol model olan Simin Bıçakcıoğlu Nigella Klass Ödülleri’nde “Yılın İdol İş Kadını” ödülünü aldı. Aynı zamanda Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyesi olan başarılı iş kadınına ödülünü, vücut geliştirme alanında bir idol olan Murat Tavman verdi. Sahneye alkışlarla gelen Simin Bıçakcıoğlu ödülünü büyük bir gururla aldıktan sonra teşekkür konuşmasını gerçekleştirdi. Kadınlara rol model olmanın ve yılın idol iş kadını seçilmenin kendisi için apayrı bir gurur kaynağı olduğunu dile getiren Simin Bıçakcığlu, kendisini bu ödüle layık gören Klass Medya Grubu’na da ayrıca teşekkür etti. Sahneden ayrıldıktan sonra yakın dostlarının ve davetlilerin tebriklerini kabul eden Simin Bıçakcıoğlu, Nigella Klass Ödülleri gecesinde en çok dikkat çeken isimlerinden birisi oldu. 
Simin Bıçakcıoğlu :  “Yılın İdol İş Kadını” Seçilmenin Gururunu Yaşadı Murat Tavman, Simin Bıçakcıoğlu
Simin Bıçakcıoğlu :  “Yılın İdol İş Kadını” Seçilmenin Gururunu Yaşadı Simin Bıçakcıoğlu