Sıla'dan Açıkhava’da Muhteşem 15. Yıl Konseri

Sıla'dan Açıkhava’da Muhteşem 15. Yıl Konseri Sıla'dan Açıkhava’da Muhteşem 15. Yıl Konseri

Pop müziğin en güçlü kadın sanatçılarından Sıla, 2007’de çıkan ilk albümünden sonra müzikteki 15. yılını önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda verdiği muhteşem konserle kutladı. Harbiye'de  bu ay üçüncü kez İstanbullularla buluşan Sıla, yine kapalı gişe olan konserinde sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.  

KerkiSolfej'in düzenlediği konserde, Btc Turk PRO sahnesinde muhteşem bir geceye imza atan sanatçı, “15 yıldır sizinle beraberim burada çıktığım ilk günü dün gibi hatırlıyorum.  Bugün de şarkıları sizinle birlikte seslendirdiğimiz için çok mutluyum nice 15 yıllara.” diye konuştu. 
Sıla, sahnesine davet ettiği Cem Adrian ile  'Ansızın' şarkısını birlikte söyledi. İkili performanslarıyla büyük alkış aldılar. 

KALELİ İSPANYOL PARTNERİ İLE SILA’YI İZLDİ 
Sıla’yı  dinlemeye gelenler arasında oyuncu sevgilisi İlker Kaleli de vardı. İspanyol Antenna 3 televizyonu için çekilecek ‘La Passion Turca’ adlı dizide başrol oynamaya hazırlanan Kaleli, konseri rol arkadaşı Meggy Civantos ve İspanyol ekip arkadaşlarıyla birlikte izledi. 

Yalı Çapkını dizisinin oyuncuları Gözde Kansu, Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir de konseri en önden şarkılara eşlik ederek  izlediler.
 
Sıla'dan Açıkhava’da Muhteşem 15. Yıl Konseri Cem Adrian-Sıla
Sıla'dan Açıkhava’da Muhteşem 15. Yıl Konseri Gözde Kansu-Afra Saraçoğlu-Mert Ramazan Demir
Sıla'dan Açıkhava’da Muhteşem 15. Yıl Konseri İlker Kareli-Maggie Civantos
Sıla'dan Açıkhava’da Muhteşem 15. Yıl Konseri Nazlı Çelik