Sevim Aydın: ‘Yılın İş Kadını’ Ödülünü Üç Yıl Üstüste Kazanarak İstikrarını Sürdürdü

Sevim Aydın: ‘Yılın İş Kadını’  Ödülünü Üç Yıl Üstüste Kazanarak İstikrarını Sürdürdü Sevim Aydın: ‘Yılın İş Kadını’ Ödülünü Üç Yıl Üstüste Kazanarak İstikrarını Sürdürdü

Türkiye’nin en önemli üreticilerinden olan ve sanayi ile ev dekorasyonu sektöründe öne çıkan Sase Grup, Sase Organik ve Es Home Collection Yönetim Kurulu Başkanı Sevim Aydın, Nigella Klass Ödülleri’nde ‘Yılın İş Kadını’ ödülünün kazananı oldu. Geçen yıllarda gerçekleşen Klass Ödülleri’nde de aynı ödülü defalarca kazanan ve bu sene de aynı başarıyı gösteren Sevim Aydın, büyük alkışlar eşliğinde ödülünü Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz’ın elinden büyük bir gururla aldı.   

Sase Grup bünyesi altında sanayi, ev tekstili, tarım, turizm, iç mimarlık ve dekorasyon gibi pek çok alanda hizmet vererek Türkiye’nin en önemli üreticileri arasına girmeyi başaran ve yurt dışında patentini aldığı ürünlerle de dünyaya kendi ürünlerini satma hedefinde olan Sase Grup, Sase Organik ve Es Home Collection Yönetim Kurulu Başkanı Sevim Aydın, Nigella Klass Ödülleri gecesinde bir kez daha “Yılın İş Kadını” ödülünün sahibi oldu. Geçen yıllarda gerçekleşen Klass Ödülleri’nde de aynı ödülü defalarca kazanan ve bu ödüle layık görülmenin haklı gururunu yaşan Sevim Aydın, sahneye büyük alkışlarla çıkarak ödülünü Dap Yapı ile inşaat sektörüne çağ atlatan Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz’ın elinden aldı. Gecedeki güzelliğiyle göz kamaştıran başarılı iş kadını, yaptığı konuşmada Klass Ödülleri töreninde 3. kez aynı ödülü kazanmanın kendisi için büyük bir ayrıcalık olduğunu belirterek Klass Medya Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Kapucuoğlu’na ve Klass ailesine teşekkürlerini sunarak sahneden ayrıldı.