Semra Ecer’den Sevgililer Gününde Ters Köşe

Semra Ecer’den Sevgililer Gününde Ters Köşe Semra Ecer’den Sevgililer Gününde Ters Köşe

Semra Ecer’in “Ters Köşe” koleksiyonuna İiş, sanat ve sosyal hayatın tanınmış isimlerinden tam not..

Yurtdışında gerçekleştirdiği sergilerle adını uluslararası alanda da duyuran Semra Ecer’in Sevgililer Günü özelinde alışılagelmişin dışında kurguladığı “Ters Köşe” erkek koleksiyonu Semra Ecer Galeri’de düzenlenen davet ile tanıtıldı. Semra Ecer’in ev sahipliğinde 9 Şubat akşamı gerçekleşen davete Koray Erkaya, Bedri Baykam, Ali Müfit Gürtuna, Vural Gökçaylı, Meral Gökçaylı, Ali Selçuk, Melis Murathanoğlu, Emel Yıldırım gibi iş ve sanat dünyasından tanınmış birçok isim katıldı.

Tarz sahibi erkeklerin çok hoşuna gidecek parçaların yer aldığı “Ters Köşe” koleksiyon lansmanı sanat, siyaset, televizyon ve iş dünyasından önemli isimlerin katılımıyla Semra Ecer Galeri’de gerçekleşti. Tasarımlarında beyaz ve siyah pırlanta ile gümüşün parlaklığını daha da etkili kullanarak göz kamaştıran güzellikte bir etki yaratan tasarımcı Semra Ecer, erkekler için özel olarak tasarladığı Ters Köşe koleksiyonu ile ünlü erkeklerden de tam not aldı.

Kadınlardan Erkeklere TERS KöŞE

 

Koleksiyonda yer alan değerli taşlarla sofistike bir görünüm kazanan kadın ve erkek figürlü kol düğmeleri dikkat çekerken, kadın omurgası şeklindeki kol düğmesi ve bileklik ise alışılagelmiş tasarımların dışına çıkıyor. Değerli renkli taşların mükemmel uyumuyla tasarlanan siyah ve beyaz rodajlı gümüş aksesuarların yer aldığı koleksiyon, sevgilisine kendini özel hissettirmek isteyen kadınların ilk tercihi olacak.

 

 

Semra Ecer’in tüm tasarımlarına ve detaylı bilgiye www.semraecer.com adresinden ulaşabilirsiniz.