Şehrin En Işıltılı Etkinliği ile Görkemli Bir Açılışla Başladı

Şehrin En Işıltılı Etkinliği ile Görkemli Bir Açılışla Başladı Şehrin En Işıltılı Etkinliği ile Görkemli Bir Açılışla Başladı

Yılın en ilgi çeken etkinliği CHRISTMAS MARKET görkemli bir açılışla başladı. Etkinliğin prömiyer gecesine ünlüler yoğun ilgi gösterdi. Well Works tarafından düzenlenen etkinlik 17–25 Aralık tarihleri arasında Four Seasons Bosphorus’ta eğlenceli bir program ile ziyaretçilerini bekliyor.  

Geceye katılan ünlüler arasında Selma Ergeç, Enis Arıkan, Aslı Tandoğan, Burcu Biricik, Hande Soral, Pınar Altuğ, Engin Öztürk, Gülse Birsel, Bengi – Sarp Apak, Melisa Doğu, Esra Ruşan, Hazal Subaşı, Damla Colbay, Pelin Akil, İbrahim Kutluay, Özge Özpirinçci, Özlem Avcıoğlu, Melis Ağazat, Arzu Kunt, Eda-Sarp Evliyagil, Daphne Behar, Sevda Gali, Jale Balcı gibi isimler yer aldı. LG Jazz Band, Melis Köksal, Trionstage, Derun ve Basak Gümülcinelioğlu’nin sahne aldığı gecede misafirler dönme dolap ve atlı karınca ile çocuklar gibi eğlendi.

Alman Frankfurter Hot Dog’undan Fransız Croissantı ve Ginger breadman kurabiyelerine tam da ruhuna uygun, tarçın kokan bir Christmas yaratmak adına hem dünya lezzetleri hem de geleneksel tatlarıyla Christmas Market, Four Seasons Bosphorus’ta ilk misafirlerini karşılamaya başladı.

Temalı minik hediyelik eşya tezgahlarından, 100’den fazla ünlü markaların göz dolduran alışveriş stantlarına ‘’kendin yap’’ atölyelerinden, atlı karınca ve buz patenine Christmas Market etkinliğinde misafirlerini bekleyen bir dolu sürpriz var! Etkinlik boyunca Türkiye’nin en başarılı ve popüler isimlerinden Yalın, Yaşar, Köfn, Oscar and the Wolf, Cem Adrian, Can Bonomo, Melike Şahin, Adamlar, Ayhan Sicimoğlu, Evdeki Saat de sahne alacak.

Şehrin Christmas ruhundan mahrum kalmak istemeyen, tüm eğlence ve alışveriş severler için biletler Passo’da satışta…
 
Şehrin En Işıltılı Etkinliği ile Görkemli Bir Açılışla Başladı Selma Ergeç
Şehrin En Işıltılı Etkinliği ile Görkemli Bir Açılışla Başladı Enis Arıkan
Şehrin En Işıltılı Etkinliği ile Görkemli Bir Açılışla Başladı Burcu Biricik - Emre Yetkin
Şehrin En Işıltılı Etkinliği ile Görkemli Bir Açılışla Başladı Aslı Tandoğan