Sadık Yılmaz Luxury Shoes: “Yılın Luxury Ayakkabı Tasarım Markası” Ödülünün Sahibi Oldu

Sadık Yılmaz Luxury Shoes: “Yılın Luxury Ayakkabı Tasarım Markası”  Ödülünün Sahibi Oldu Sadık Yılmaz Luxury Shoes: “Yılın Luxury Ayakkabı Tasarım Markası” Ödülünün Sahibi Oldu

Nigella Klass Ödülleri gecesinde Sadık Yılmaz Luxury Shoes, “Yılın Luxury Ayakkabı tasarım Markası” ödülünü kazandı. ‘Yılın Luxury Ayakkabı Tasarım Markası’ ödülünü alan Sadık Yılmaz Luxury Shoes’un başarılı patronu Sadık Yılmaz, gecenin en çok dikkat çeken isimlerinden birisi oldu.   

Estetik ve konforu bir arada sunan tasarımları ile öne çıkan, trendleri takip ederken klasikle modernin harmanlandığı renk ve desenlerle her adımda stil sahibi bir görünüm sunan Sadık Yılmaz Luxury Shoes, ‘Yılın Luxury Ayakkabı Tasarım Markası’ ödülünü alarak önemli bir başarıya imza attı. Markanın Kurucusu Sadık Yılmaz, Nigella Klass Ödülleri aldığı bu ödülle yıl boyunca gösterdiği başarıları perçinlemenin mutluluğunu yaşadı. Başarılı iş insanına ödülünü Dünya Medya Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Burcu Kösem verdi. Sadık Yılmaz ödülünü aldıktan sonra sahnede yaptığı konuşmada “Sizlerle beraber bu ödülü almak gerçekten çok keyifli. Hepiniz çok şıksınız. Şıklıkla alakalı en önemli detayın da ayakkabı olduğunu hiçbir zaman unutmayın.” diyerek ayakkabı tercihinin kişinin tarzı ve görünümü açısından taşıdığı öneme dikkat çekti. Konuklardan büyük bir alkış alan Sadık Yılmaz, tören sonrasında da davetlilerin en büyük ilgi gösterdiği isimlerden oldu.
 
Sadık Yılmaz Luxury Shoes: “Yılın Luxury Ayakkabı Tasarım Markası”  Ödülünün Sahibi Oldu Burcu Kösem, Sadık Yılmaz
Sadık Yılmaz Luxury Shoes: “Yılın Luxury Ayakkabı Tasarım Markası”  Ödülünün Sahibi Oldu Sadık Yılmaz