Saçlarda “Zeytin Ağacı” Esintisi

Saçlarda “Zeytin Ağacı” Esintisi Saçlarda “Zeytin Ağacı” Esintisi

“Sabit Akkaya Hair Stylist” JW Marriott Hotel İstanbul Marmara Sea'de açıldı. Akkaya’nın yeni salon açılışı “Köklerle temas” konulu bir defileyle gerçekleşti. Sabit Akkaya, spiral örgülü saç tasarımlarıyla köklerle temas ve atalara saygı konseptli defilesinde saçlarda “Zeytin Ağacı” etkisi yarattı. Tüm dünyanın ve Türkiye’nin yakından takip ettiği aile dizimi bu kez de örgülü saçlarda hayat buldu.  

Tülin Şahin, Pınar Tartan, Şira Sahilli gibi isimlerin saç mankenliği yaptığı defilenin ünlü konukları arasında Survivor şampiyonu Nisa Bölükbaşı, manken Aslı Sümen, oyuncu Bilgi Aydoğmuş ve Aslıhan Karalar, modacı Zeynep Kartal, Özlem Süer ve Beste Korkmaz, şarkıcı ve sunucu Züleyha Ortak da vardı. Miss Turkey 2022 1’incisi Nursena Say, 2’ncisi Aleyna Şirin, 3’sü Selin Gurdikyan da defilenin konukları arasında yer aldı. Kadınların atalarla bağ kurduğu, güçlerini köklerinden yeniden ele aldığı gecede meme kanseri farkındalığı ve erken teşhisin önemi de vurgulandı.


“Sabit Akkaya Hair Stylist”in JW Marriott Hotel İstanbul Marmara Sea'deki açılışına cemiyet, sanat, iş dünyasından ünlü isimler ve Kuzu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Özen Kuzu da katıldı.


 KADINLAR YARATICI YAŞAM GÜCÜNÜ SAÇ ÖRGÜSÜNDE BULACAK

Sabit Akkaya, atalarla bağı ön plana çıkardığı saç tasarımları için “Eski medeniyetlerde saçlar yaşam enerjisini, güneşi temsil eder. Saçlarımız vasıtasıyla hislerimizle bağ kurarız, kadınların örgülerle atalarının bilincine yolculuk yapmasını istedim” dedi. Akkaya, saç sanatındaki yeteneğini hayal gücünün sınırları zorlayan bir defile ve ünlü mankenlerin katılımı ile izleyicilerine sundu.
 
Saçlarda “Zeytin Ağacı” Esintisi Tülin Şahin - Sabit Akkaya
Saçlarda “Zeytin Ağacı” Esintisi Zeynep Kartal
Saçlarda “Zeytin Ağacı” Esintisi Özlem Suer
Saçlarda “Zeytin Ağacı” Esintisi Züleyha Ortak
Saçlarda “Zeytin Ağacı” Esintisi Sabit Akkaya - Özen Kuzu
Saçlarda “Zeytin Ağacı” Esintisi Nisa Bölükbaşı - Delfin Su Akkaya - Fatoş Akkaya - Deniz Akkaya - Yunus Can Akkaya
Saçlarda “Zeytin Ağacı” Esintisi Miss Turkey - Sabit Akkaya