Roma’da Romantik Nikah

Roma’da Romantik Nikah Roma’da Romantik Nikah

Türkiye’de mindfulness alanında öncü olan Mindfulness Institute kurucusu, MEF Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Psikolojik Danışman Prof. Dr. Zümra Atalay ile dünyanın en kaliteli müzik sistemleri olan ‘Absolare’ markasının yaratıcısı Endüstri Mühendisi Kerem Küçükaslan’ın merakla beklenen nikahları Roma’da gerçekleşti.

Çiftin beraberliklerine değer veren yakın dostları ve ilk evliliklerinden olan çocukları Ilgaz Özyeşil ve Yusuf Küçükaslan’ın eşlik ettiği özel buluşma tarihi Baglioni Hotel Reginea’de kokteyl ile başladı.

Herkes birbirini tanıdığından son derece sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen kokteylin ardından tüm konuklar nikah merasiminin gerçekleşeceği tarihi mekan Caracallma Vignola Mattei’ye doğru hareket ettiler.…

Alkışlar arasında salona giren Atalay ve Küçükaslan ikilisinin oldukça heyecanlı ve mutlu oldukları gözlerinden okunuyordu. Tıp, iş ve sanat dünyasından önde gelen isimlerin bir araya geldiği nikah sonrası, çiçeği burnunda Küçükaslan çifti onlara eşlik eden dostlarına duygu dolu bir konuşma yaptı.

Ardından Roma’nın önde gelen restoranında düğün yemeğine geçildi ve kutlama geç saatlere kadar sürdü…