Ressam Kardeşlerin Eserleri Yoğun İlgi Gördü

Ressam Kardeşlerin Eserleri Yoğun İlgi Gördü Ressam Kardeşlerin Eserleri Yoğun İlgi Gördü

Ressam Yüksel Başaran Yıldız  ve Han Keser kardeşler İstanbul Sanat ve Antika Fuarı’nda eserlerini sergilediler.  Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’ndaki fuarda sanatçı kardeşlerin yoğun ilgi gören tabloları ziyaretçi akınına uğradı.  

Ressam anne Nilay Yıldız’ın çocukları 11 yaşındaki Yüksel Başaran Yıldız ve 23 yaşındaki Han Keser etnik ve calligraphy abstract çalışmalarından oluşan tablolarını fuarda sanatseverlerin beğenisine sundu. Tablolarında antik yazıtlardan günümüzdeki graffiti sanatından ve özel mistik sembollerden ilham alan Han Keser, küçük yaşından beri resimle ilgilendiğini ve tablolar yaptığını belirtti. 4 yaşından beri resimle ilgilenen Yüksel Başaran Yıldız, fuarda sergilediği tablolarını evrenden insan bedenine akan enerji renklerinden ilham alarak yaptı.


Sanat, siyaset, cemiyet ve magazin dünyasından; Ahmet Aras, Yahşi Baraz, Tamer Levent, Bekir Aksoy, Alev Baymur, Arzu Kunt, Zeynep Germen Neslihan Yıldız gibi isimler genç sanatçıların fuardaki standını ziyaret ederek tebrik ve başarı dileklerini ilettiler.
 
Ressam Kardeşlerin Eserleri Yoğun İlgi Gördü Han Keser -Nilay Yıldız-Yüksel Başaran Yıldız
Ressam Kardeşlerin Eserleri Yoğun İlgi Gördü Ahmet Aras-Alev Baymur-Nilay Yıldız
Ressam Kardeşlerin Eserleri Yoğun İlgi Gördü Nilay Yıldız-Yüksel Başaran Yıldız-Tamer Levent-Alev Baymur
Ressam Kardeşlerin Eserleri Yoğun İlgi Gördü Yüksel Başaran Yıldız-Yahşi Baraz