Resim İstanbul’da Ferhat Göçer Rüzgarı Esti

Resim İstanbul’da Ferhat Göçer Rüzgarı Esti Resim İstanbul’da Ferhat Göçer Rüzgarı Esti

İnşaat sektörünün önde gelen markalarından Ortadoğu Grup, hayata geçirdiği Resim İstanbul projesinin sosyal tesis açılışını, Ferhat Göçer konseriyle kutladı.

Resim Club sosyal tesis açılışı için 24 Ağustos Perşembe akşamı düzenlenen ve yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı etkinlikte, müzik dünyasının güçlü isimlerinden Ferhat Göçer sahne aldı. Ferhat Göçer’in "Yıllarım Gitti", "Yastayım", "Biri Bana Gelsin", "Düştüm Ben Yollara" gibi birçok sevilen şarkısını  seslendirdiği ve Resim İstanbul sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği konser, eğlenceli anlara sahne oldu.

Düzenlenen gecede bir konuşma yapan Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür,2014 yılında yapımına başladığımız 28 blok ve 1394 daireden oluşan Resim İstanbul projemizi söz verdiğimiz şekilde tamamlamanın ve projemizin son ayağı olan Resim Club sosyal tesisimizin açılışı için sizlerle bir arada olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Komşuluk ilişkilerinin gelişmesine büyük katkı sağlayacağını, ailenizle birlikte keyifli anlar geçireceğinizi düşündüğümüz ResimClub’ta, kapalı havuzdan hamama, saunadan buhar odasına, fitness merkezinden kapalı basketbol sahasına, squash salonundan davet salonuna, kapalı çocuk oyun alanından cep sineması ve faaliyet odalarına kadar birçok aktiviteyi bir arada bulabilirsiniz. Açık ve kapalı alanlarıyla 3 binden fazla kişiye yaşam alanı sağlayan Resim İstanbul’da sağlık ve mutlulukla oturmanızı, Resim Club’ta keyifli anlar geçirmenizi diliyorum.” dedi.

Aydos Ormanı manzarası ve kiraz ağaçlarının içinde sağlıklı bir yaşam sürmek isteyenlerin tercihi olan Resim İstanbul projesi, 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde üç etapta toplam 28 blok ve 1394 daireden oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı Resim İstanbul’da, hemen teslim daireler 350 bin liradan başlıyor. Yüzde 81,3’ü açık alanlara ayrılan proje, insan odaklı peyzaj düzenlemesi, geniş yeşil alanları, büyüleyici göleti ile dikkat çekerken, sosyal donatı alanlarıyla da fark yaratıyor. Resim İstanbul’da dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun parkları, tematik bahçeler ve açık hava sineması bulunuyor. Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta bulunan Resim İstanbul, aynı zamanda bölgede yapılan Avrupa’nın en büyük sağlık kompleksine ve eğitim merkezlerine yakınlığıyla da dikkat çekiyor.